Arçelik K 1435 Mikser

Güç:
Hız Kademesi:
4
Turbo Fonksiyonu:
Var
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
930 g

Arçelik K 1435 Mikser Fiyatları

Arçelik K 1435 Mk Mikser K 1435 Mk

Satıcı: KARABAĞ TİCARET | 2 yorum

2.299,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2299.08
Arçelik K 1435 Mk Mikser Beyaz-Mor

Satıcı: Arces Pazarlama

2.218,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2218.60
Arçelik K 1435 MK 425 W Mikser beyaz-mor

Satıcı: adabeyazesyakampanya

2.223,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 2223.00
Arçelik K 1435 MK 425 W Mikser

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

2.261,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 2261.00
Arçelik K 1435 Mk Mikser K 1435 Mk

Satıcı: Gönül Sokak | 2 yorum

2.315,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 2315.78
Arçelik K 1435 Mk Mikser

Satıcı: Gönül Sokak

2.344,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2344.90
Arçelik K 1435 Çırpıcı, Mikser ve Hamur Karıştırıcı

Satıcı: ÖZKÖK BEYAZ EŞYA

2.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 2350.00
Arçelik K 1435 Çırpıcı, Mikser ve Hamur Karıştırıcı

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

2.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 2460.00
Arçelik K 1435 MK 425 W Mikser

Satıcı: gönülsokak

2.460,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 2460.31
Arçelik K 1435 MK Mikser

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

2.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 2480.00
Arçelik K 1435 Çırpıcı, Mikser Ve Hamur Karıştırıcı

Satıcı: Arces

2.528,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 2528.85
Arçelik K 1435 MK 425 W Mikser beyaz-mor

Satıcı: karabaghome

2.548,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 2548.00

Arçelik K 1435 Mikser Fiyat Geçmişi

Arçelik K 1435 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Ağırlık 930 g

Arçelik K 1435 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.