Arçelik MM 6491 Mikser

Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
8.58 kg

Arçelik MM 6491 Mikser Fiyatları

Arçelik Mm 6491 S 1500 W 5 Lt Hamur Yoğurma Makinesi

Satıcı: Hazel Ticaret

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7299.00
Arçelik Mm 6491 G Hamur Yoğurma Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

7.443,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7443.40
Arçelik MM 6491 G Hamur Yoğurma Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

7.990,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 7990.07
Arçelik MM 6491 S Mutfak Makinesi - Siyah

Satıcı: KARABAĞ TİCARET | 28 yorum

8.095,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 8095.08
Arçelik Mm 6491 G Mutfak Makinesi cok-renkli

Satıcı: GaziogluDTM

8.160,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 8160.59
Arçelik MM 6491 S Mutfak Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

8.353,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8353.47
Arçelik MM 6491 S Mutfak Makinesi - Siyah

Satıcı: Galavlar Dayanaklı Tüketim | 28 yorum

8.509,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 8509.08
Arçelik MM 6491 S 1500 W Mutfak Şefi siyah

Satıcı: karabaghome

8.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 8549.00
Arçelik MM 6491 S Mutfak Makinesi

Satıcı: DOĞAN GÜNEŞLER

9.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 9180.00
Arçelik MM 6491 S Mutfak Makinesi

Satıcı: Gönül Sokak

9.198,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9198.85
Arçelik MM 6491 S Mutfak Makinesi

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

9.438,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 9438.82
Arçelik MM 6491 S Mutfak Makinesi

Satıcı: MEGAMALL

9.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 9699.00

Arçelik MM 6491 Mikser Fiyat Geçmişi

Arçelik MM 6491 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Gri Siyah
• Yükseklik 35 cm
• Genişlik 39 cm
• Derinlik 23 cm
• Ağırlık 8.58 kg

DÖKÜMANLAR

Arçelik MM 6491 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.