Güç:
Hız Kademesi:
6
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
7.1 kg

Ariete Pastamatic Gourmet 1598 Mikser Fiyatları

Gourmet Arıete 1598/01 Gourmet Proffessıonal 7l Mutfak Sefı Kırmızı

Satıcı: DigitHome | 2 yorum

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 10499.00
Ariete Gourmet Professional Mutfak Şefi Kırmızı 1598/01-7 Litre Geniş Hazne, Gurme Profesyonel Stand Mikser, Planet Yoğurma Makinesi, 1200 Watt, 6 Hızlı, Darbe Fonksiyonu, Sıçrama Önleyici Kapak

Satıcı: Amazon.com.tr

10.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 10959
Gourmet Arıete 1598/01 Gourmet Proffessıonal 7l Mutfak Sefı Kırmızı

Satıcı: Ahidenal | 2 yorum

11.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 11699.10
ARIETE 1598/01 GOURMET PROFFESSIONAL 7L MUTFAK SEFI KIRMIZI

Satıcı: Ahidenal

12.739,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 12739.02
ARIETE 1598/01 GOURMET PROFFESSIONAL 7L MUTFAK SEFI KIRMIZI

Satıcı: AhideNal

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 12999.00
ARIETE Gourmet Professional 7 Lt Mutfak Şefi Siyah

Satıcı: Ahidenal

13.491,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 13491.00
Ariete Pastamatic Gourmet 7 Lt Mutfak Şefi 1598/10 - Gurme Pastamatik, 1200 Watt, Cam, 1,5 Lt Cam Blender, Ani Parçalama Fonksiyonu, Sıçrama Önleyici Kapak, Paslanmaz Çelik 7 Lt Hazne

Satıcı: Amazon.com.tr

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 14009
ARIETE Pastamatic Gourmet 7L Mutfak Şefi

Satıcı: Buevin

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 13999.00
Ariete Gourmet Professional 7 Lt Mutfak Şefi Beyaz 1598/00

Satıcı: Ariete Türkiye

14.090,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 14090.60
Ariete Gourmet Professional Mutfak Şefi Siyah 1598/02-7 Litre Geniş Hazne, Gurme Profesyonel Stand Mikser, Planet Yoğurma Makinesi, 1200 Watt, 6 Hız, Darbe Fonksiyonu, Sıçrama Önleyici Kapak

Satıcı: Amazon.com.tr

14.690,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

10 14700.2
Ariete Gourmet Professional 7 Lt Mutfak Şefi Siyah 1598/02

Satıcı: Ahidenal

14.690,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 14690.20
Ariete Gourmet Professional Mutfak Şefi Siyah 1598/02-7 Litre Geniş Hazne, Gurme Profesyonel Stand M

Satıcı: Toy Fox

32.867,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 32877

Ariete Pastamatic Gourmet 1598 Mikser Fiyat Geçmişi

Ariete Pastamatic Gourmet 1598 Mikser Temel Özellikleri

Güç:
6
1.5 litre
Var
7.1 kg

Ariete Pastamatic Gourmet 1598 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Renk Seçenekleri Gri
• Yükseklik 57.5 cm
• Genişlik 23.5 cm
• Derinlik 39.5 cm
• Ağırlık 7.1 kg

Ariete Pastamatic Gourmet 1598 Mikser İle En Çok Karşılaştırılan Mikser Ürünleri

Ariete Pastamatic Gourmet 1598 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.