Güç:
Hız Kademesi:
6
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Kaydırmaz Taban:
Var

Aryıldız Power Chef XXL Mikser Fiyatları

Aryıldız Power Chef XXL 2000 W Stand Mikser 10 Litre Paslanmaz Çelik Hazne ile 6 Kademeli Hız

Satıcı: CELAL UYGUN | 44 yorum

8.735,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 8735.00
Aryıldız Power Chef XXL 10 Litre Stand Mikser

Satıcı: Gallery Crystal

10.091,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 10091.81
Aryıldız Power Chef Xxl 10 Litre Stand Mikser

Satıcı: TEKTAVA

11.653,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 11653.60
Aryıldız Power Chef XXL Stand Mikser Mutfak Şefi

Satıcı: CELAL UYGUN

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

4 12009
Aryıldız Power Chef XXL Stand Mikser Mutfak Şefi

Satıcı: CELAL UYGUN

12.479,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 12479.04
Aryıldız Power Chef XXL Stand Mikser Mutfak Şefi

Satıcı: Gallery Crystal

12.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 12495.00
Aryıldız Power Chef XXL 10 KG Stand Mikser gri

Satıcı: trendy-shop

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 12499.00
Aryıldız Power Chef XXL Stand Mikser Mutfak Şefi

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

12.599,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 12599.99
Aryıldız Power Chef XXL 10 KG Stand Mikser gri

Satıcı: TEKTAVA

12.621,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 12621.90
Aryıldız Power Chef XXL 2000 W Stand Mikser 10 Litre Paslanmaz Çelik Hazne ile 6 Kademeli Hız

Satıcı: chefreyon | 44 yorum

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 12999.00
Aryıldız Power Chef XXL Stand Mikser Mutfak Şefi

Satıcı: Tektava

13.168,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 13168.90
Aryıldız Power Chef XXL 10 Litre Stand Mikser

Satıcı: TEKTAVA

13.244,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 13244.90

Aryıldız Power Chef XXL Mikser Fiyat Geçmişi

Aryıldız Power Chef XXL Mikser Temel Özellikleri

Güç:
6
Var

Aryıldız Power Chef XXL Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Aryıldız Power Chef XXL Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.