Güç:
Hız Kademesi:
10
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
8.58 kg

Beko MM 5491 Mikser Fiyatları

Beko Mm 5491 R Mutfak Makinesi

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

6.725,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 6725.20
Beko Mm 5491 S Mutfak Makinesi

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

6.725,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 6725.20
Beko MM 5491 S 1500 W 5 lt Hamur Yoğurma Makinesi

Satıcı: Elpa Ticaret Beko

6.788,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 6788.07
Beko MM 5491 R Mutfak Şefi Siyah Rose rose

Satıcı: kaanlarbeyazesya

7.089,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 7089.04
Beko MM 5491 S 1500 W 5 lt Hamur Yoğurma Makinesi

Satıcı: onlinebeko

7.295,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 7295.09
Beko MM 5491 R Mutfak Şefi Siyah Rose rose

Satıcı: altunbasbeyazesya

7.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 7349.05
Beko MM 5491 R Mutfak Makinesi Hamur yoğurma Makinesi

Satıcı: ŞENAYLAR BEKO | 17 yorum

7.425,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 7425.00
Beko MM 5491 S Mutfak Makinesi

Satıcı: ELPA BEKO

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 7599.00
Beko MM 5491 S Mutfak Makinesi

Satıcı: Altunbaş Beyaz Eşya Mobilya

7.599,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 7599.05
Beko MM 5491 S 1500 W 5 lt Hamur Yoğurma Makinesi

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

7.837,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 7837.50
Beko MM 5491 R Siyah Rose Mutfak Şefi 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

11 7999.00
Beko MM 5491 S 1500 W 5 LT Hamur Yoğurma Makinesi 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

12 7999.00
Beko MM 5491 S 1500 W 5 lt Hamur Yoğurma Makinesi

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

8.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 8250.00
Beko MM 5491 R Mutfak Makinesi Hamur yoğurma Makinesi

Satıcı: AlaraAVM | 17 yorum

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

14 9000.00

Beko MM 5491 Mikser Fiyat Geçmişi

Beko MM 5491 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Rose
• Yükseklik 35 cm
• Genişlik 39 cm
• Derinlik 23 cm
• Ağırlık 8.58 kg

DÖKÜMANLAR

Beko MM 5491 Mikser İle En Çok Karşılaştırılan Mikser Ürünleri

Beko MM 5491 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.