Güç:
Hız Kademesi:
4
Turbo Fonksiyonu:
Var
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
1.2 kg

Beko Starlight MK 8150 I Mikser Fiyatları

Beko MK 8150 Çırpıcı Karıştırıcı 500 W Tekli El Mikseri

Satıcı: Mucize Fiyatlar

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 2299.00
Beko Mk 8150 I Starlight™ Mikser

Satıcı: BAHAR HOME AVM

2.647,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 2647.00
Beko MK 8150 I Starlight Mikser gri-siyah

Satıcı: baharhomeavm

2.848,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 2848.99
Beko I Starlight Mikser Gri - Siyah

Satıcı: Piranlar Beko

2.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 2850.00
Beko Mk 8150 I Starlight™ El Mikseri 500 Watt Turbo Fonksiyonu ile İnoks Tasarım - Gri

Satıcı: AZİZLER TİCARET TG | 23 yorum

2.851,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 2851.08
Mk 8150 I Mikser - Siyah

Satıcı: AZİZLER TİCARET TG

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 2899.00
Beko I Starlight Mikser Gri - Siyah

Satıcı: Aktifexpress

2.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 2950.00
Beko MK 8150 Çırpıcı Karıştırıcı 500 W Tekli El Mikseri

Satıcı: BÜYÜKKARDEŞLER.LD

3.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 3750.00
Beko MK 8150 I Starlight Mikser gri-siyah

Satıcı: zezeshop

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 3999.00
Beko Mk 8150 I Starlight™ Mikser

Satıcı: FLZ BEKO

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 4699.00
Beko Mk 8150 I Starlight™ Mikser

Satıcı: Bahar Home Avm

5.168,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 5168.99

Beko Starlight MK 8150 I Mikser Fiyat Geçmişi

Beko Starlight MK 8150 I Mikser Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Beko Starlight MK 8150 I Mikser İle En Çok Karşılaştırılan Mikser Ürünleri

Beko Starlight MK 8150 I Mikser Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Gasim Profil Resmi

9 yorum

Gasim Fena değil idare eder kötü değil yani güzel
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.