Güç:
Hız Kademesi:
5
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
1.1 kg

Bosch ErgoMixx MFQ37400 Mikser Fiyatları

Bosch MFQ37400-BOSCH El Mikseri 750 Watt 5 Kademeli Beyaz Renk Özellikleri ile Güçlü Performans

Satıcı: Ege Magaza | 35 yorum

3.312,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 3312.00
Bosch MFQ37400 El Mikser Seti

Satıcı: kapidakifirsat

3.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 3369.00
Bosch MFQ37400 750 W El Mikseri beyaz-gri

Satıcı: tozkoparanstore

3.393,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 3393.00
Bosch MFQ37400-BOSCH El Mikseri 750 Watt 5 Kademeli Beyaz Renk Özellikleri ile Güçlü Performans

Satıcı: SIPİ BEYAZEŞYACIM | 35 yorum

3.394,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 3394.80
Bosch MFQ37400 750 W El Mikseri beyaz-gri

Satıcı: kapidakifirsat

3.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 3429.00
Bosch El Mikseri ErgoMixx 750 W Beyaz, Gri

Satıcı: MRT Beyaz Eşya

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 3609
Bosch -Bosch El Mikseri

Satıcı: ege shop

3.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3600.00
Bosch Mfq37400 El Mikseri 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 3699.00
Bosch -Bosch El Mikseri

Satıcı: CANPOL MÜHENDİSLİK

3.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 3750.00
Bosch MFQ37400 El Mikseri ErgoMixx 750 W Beyaz, Gri

Satıcı: SERGİ MOBİLYA BOSCH

3.783,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 3783.00
Bosch Mfq37400 El Mikseri

Satıcı: Duru Ev Aletleri

3.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 3920.00

Bosch ErgoMixx MFQ37400 Mikser Fiyat Geçmişi

Bosch ErgoMixx MFQ37400 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 20.8 cm
• Genişlik 7.4 cm
• Derinlik 15.4 cm
• Ağırlık 1.1 kg

DÖKÜMANLAR

Bosch ErgoMixx MFQ37400 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.