Bosch MFQ2420B Mikser

Güç:
Hız Kademesi:
4
Turbo Fonksiyonu:
Var
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
900 g

Bosch MFQ2420B Mikser Fiyatları

Bosch Mfq2420b 400 W Mikser

Satıcı: ÇAKIRTAŞ

1.772,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1772.10
Bosch Mfq2420b 400 W Mikser

Satıcı: haksamdtm

2.062,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2062.10
Bosch Mfq2420b 400 W Siyah Mikser

Satıcı: OzyShop

2.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2090.00
Bosch Mfq2420b 400 W Siyah Mikser

Satıcı: BeyazDünya

2.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2100.00
Bosch MFQ2420B 400 W Mikser siyah

Satıcı: seckindtm

2.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 2269.00
Bosch MFQ2420B 400 W Mikser siyah

Satıcı: kapidakifirsat | 18 yorum

2.288,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 2288.55
Bosch MFQ2420B El Mikseri 400 W Güç, Paslanmaz Çelik Aparatlar, Siyah/Gri Renk - Siyah

Satıcı: senalpazar | 227 yorum

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 2300.00
Bosch MFQ2420B El Mikseri 400 W Güç, Paslanmaz Çelik Aparatlar, Siyah/Gri Renk - Siyah

Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA | 227 yorum

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2300.00
Bosch MFQ2420B Çırpıcı Karıştırıcı 400 W Tekli El Mikseri

Satıcı: keskinlerevaletleri

2.390,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 2390.40
Bosch Mfq2420B El Mikseri Siyah / Gri

Satıcı: kapidakifirsat

2.397,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 2397.97
Bosch MFQ2420B Çırpıcı Karıştırıcı 400 W Tekli El Mikseri

Satıcı: SERGİ MOBİLYA BOSCH

2.425,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 2425.00
Bosch Mfq2420B El Mikseri Siyah / Gri

Satıcı: senalpazar

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 2500.00
Bosch Mfq2420B El Mikseri Siyah 2.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

13 2959.00
Bosch Mfq2420B El Mikseri Siyah/Gri

Satıcı: EvPlus - Bosch Yetkili Satıcısı

3.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 3310

Bosch MFQ2420B Mikser Fiyat Geçmişi

Bosch MFQ2420B Mikser Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 900 g

Bosch MFQ2420B Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.