Bosch MUM5X720 Mikser

Güç:
Hız Kademesi:
7
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Sürahi Kapasitesi:
1.25 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
2.7 kg

Bosch MUM5X720 Mikser Fiyatları

Bosch Mum5x720 Mutfak Robotu

Satıcı: ELECTROPOİNT

16.461,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 saat önce

1 16461.90
Bosch MUM5X720 1000 W 3.9 lt Mutfak Şefi

Satıcı: duru ev aletleri

16.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 16490.00
Bosch MUM5X720 1000 W Mutfak Şefi kirmizi

Satıcı: electropoint

16.920,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 16920.95
Bosch 1000 W 3,9 L Paslanmaz Mutfak Şefi

Satıcı: KARDA

17.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 17490.00
Bosch 1000 W 3,9 L Paslanmaz Mutfak Şefi

Satıcı: duru ev aletleri

17.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 17500.00
Bosch MUM5X720 1000 W Mutfak Şefi kirmizi

Satıcı: kapidakifirsat

17.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 17569.00
Bosch MUM5X720 1000W Mutfak Makinesi

Satıcı: Electropoınt

18.601,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 18601.00
Bosch MUM5X720 Serie 4, Mutfak Makinesi, MUM 5, 1000 W, Kırmızı, Gümüş - Kırmızı

Satıcı: Kütahya Shop | 18 yorum

18.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 18750.00
Bosch MUM5X720 Serie 4, Mutfak Makinesi, MUM 5, 1000 W, Kırmızı, Gümüş - Kırmızı

Satıcı: tunahangrup | 18 yorum

18.756,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 18756.58
Bosch Mum5x720 1000 W 3.9 Lt Mutfak Şefi

Satıcı: AYMETDTM

18.786,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 saat önce

10 18786.70
Bosch Mum5x720 Mum5 1000w Kırmızı Gümüş Mutfak Robotu 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 19999.00
Bosch MUM5X720 1000W Mutfak Makinesi

Satıcı: Duru Ev Aletleri

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 21000.00
Bosch MUM5X720 1000 W 3.9 lt Mutfak Şefi

Satıcı: YİĞİT & SUCULAR GROUP

21.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 21540.00

Bosch MUM5X720 Mikser Fiyat Geçmişi

Bosch MUM5X720 Mikser Temel Özellikleri

Güç:
7
1.25 litre
Var
2.7 kg

Bosch MUM5X720 Mikser Özellikleri

Bosch MUM5X720 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.