Güç:
Hız Kademesi:
6
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Sürahi Kapasitesi:
1.25 litre
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
8 kg

Emsan Bella Gusto Maxi Mikser Fiyatları

Emsan Standlı Mikser 1300W 5 Litre Paslanmaz Çelik Kase Düşük Ses Kıyma ve Smoothie Aparatlı - Bej

Satıcı: Emsan | 78 yorum

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 14999.00
Emsan Bella Gusto Maxi Krem Stand Mikser Mutfak Şefi 1300W 5 Lt

Satıcı: EMSAN

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 14999.00
Emsan Bella Gusto Maxi Golden Pink Stand Mikser Mutfak Şefi 1300W 5 Lt

Satıcı: EMSAN

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 14999.00
Emsan Bella Gusto Maxi Stand Mikser Mutfak Şefi 1300 W 5 L krem

Satıcı: Emsan

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 14999.00
Emsan Bella Gusto Maxi Krem Kıyma Çekme/Sucuk-Sosis/İçli Köfte Aparatlı/Smooth Hazneli Hamur Yoğurma Makinesi 1300W 5L 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 15009
Emsan Bella Gusto Maxi Golden Pink Kıyma Çekme/Sucuk-Sosis/İçli Köfte Aparatlı/Smooth Hazneli Hamur Yoğurma Makinesi 1300W 5L 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 15009
Emsan Bella Gusto Maxi Kıyma Aparatı, Smooth Haznesi​ Stand Mikser Mutfak Şefi 1300W 5 Lt - Krem

Satıcı: Real Shop

18.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 18089.00
Emsan Bella Gusto Maxi Stand Mikser Mutfak Şefi 1300 W 5 L krem

Satıcı: ernpazarlama

19.294,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 19294.82

Emsan Bella Gusto Maxi Mikser Fiyat Geçmişi

Emsan Bella Gusto Maxi Mikser Temel Özellikleri

Güç:
6
1.25 litre
8 kg

Emsan Bella Gusto Maxi Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Antrasit Krem Pembe
• Yükseklik 45 cm
• Genişlik 25 cm
• Derinlik 58 cm
• Ağırlık 8 kg

Emsan Bella Gusto Maxi Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.