Güç:
Hız Kademesi:
6
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Emsan Maestrochef Stella Mikser Fiyatları

Emsan Maestrochef Stella Mutfak Şefi, Black

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 5309
Emsan Maestrochef Stella Hamur Yoğurma Makinesi Space Gray 1500W 5L

Satıcı: Trendyol

4.729,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4729.01
Emsan Maestrochef Stella Hamur Yoğurma Makinesi Black 1500W 5L

Satıcı: Trendyol

4.825,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4825.14
Emsan Maestrochef Stella Hamur Yoğurma Makinesi Space Gray 1500W 5l - Gri

Satıcı: yıldız alışveriş | 42 yorum

4.932,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 4932.00
Emsan Maestrochef Stella Hamur Yoğurma Makinesi Black 1500W 5L

Satıcı: Pandora Ticaret

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 5199.00
Emsan Maestrochef Stella Mutfak Şefi White

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

6 5309
Emsan Maestrochef Stella Hamur Yoğurma Makinesi Space Gray 1500W 5l - Gri

Satıcı: Karaca | 42 yorum

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 5299.00
Emsan Maestrochef Stella 5 L 1500 W Hamur Yoğurma Makinesi siyah

Satıcı: karaca

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 5299.00
Emsan Maestrochef Stella 5 L 1500 W Hamur Yoğurma Makinesi gri

Satıcı: karaca

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 5299.00
Emsan Maestrochef Stella Hamur Yoğurma Makinesi Space Gray 1500W 5L

Satıcı: Karaca

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 5299.00
Emsan Maestrochef Stella Hamur Yoğurma Makinesi White 1500W 5L

Satıcı: Karaca

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 5299.00
Emsan Maestrochef Stella Hamur Yoğurma Makinesi White 1500W 5L

Satıcı: KARACA

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 5299.00
Emsan Maestrochef Stella Hamur Yoğurma Makinesi Black 1500W 5L

Satıcı: Özkan AVM

7.513,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 7513.70
Emsan Maestrochef Stella Hamur Yoğurma Makinesi Black 1500W 5L

Satıcı: ÖZKAN AVM

7.725,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 7735.9

Emsan Maestrochef Stella Mikser Fiyat Geçmişi

Emsan Maestrochef Stella Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Beyaz Gri Siyah
• Yükseklik 33.5 cm
• Genişlik 20 cm

Emsan Maestrochef Stella Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.