Fakir Mixychef Mikser

Güç:
Hız Kademesi:
6
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Fakir Mixychef Mikser Fiyatları

Fakir MixyChef 1500W Stand Mikser ve Hamur Yoğurma Makinesi - Siyah

Satıcı: TVSHOOP | 43 yorum

5.309,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 5309.10
Fakir Mixychef 1500W Mutfak Şefi siyah

Satıcı: firsatdunyasii

5.149,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 5149.10
Fakir Mixychef Hamur Yoğurma & Stand Mikser 5 Lt 1500w

Satıcı: AKINCI AVM

5.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 5280.00
Fakir MixyChef 1500W Stand Mikser ve Hamur Yoğurma Makinesi - Siyah

Satıcı: Bİ-HEMTA TİCARET | 43 yorum

5.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 5349.00
Fakir Mixy Cheef Hamur Makinesi

Satıcı: FırsatDünyası

5.397,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5397.60
Fakir Mixychef Hamur Yoğurma & Stand Mikser 5 Lt 1500w

Satıcı: Fırsat Dünyası

5.424,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 5424.00
Fakir MixyChef 1500 W 5 lt Mutfak Şefi

Satıcı: Fırsat Dünyası

5.440,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 5440.72
Fakir Mıxychef Mutfak Şefi

Satıcı: ELECTROPOİNT

5.480,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5480.80
Fakir Mıxychef Mutfak Şefi

Satıcı: Fırsat Dünyası

5.679,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 5679.11
Fakir Mixychef 1500W Mutfak Şefi siyah

Satıcı: tugramuhendislik

5.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 5700.00
Fakir Mıxychef Mutfak Şefi

Satıcı: KONAK TEKNOLOJİ

5.842,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 5842.00
Fakir MixyChef 1500 W 5 lt Mutfak Şefi

Satıcı: Electropoınt

6.193,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 6193.00

Fakir Mixychef Mikser Fiyat Geçmişi

Fakir Mixychef Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Renk Seçenekleri Siyah

Fakir Mixychef Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.