Fakir Retroplex Mikser

Güç:
Hız Kademesi:
8
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Kaydırmaz Taban:
Var

Fakir Retroplex Mikser Fiyatları

Fakir Retroplex Mutfak Robotu 1000 W Güç ve 5 - 5,9 lt Kapasite ile Pembe Renkli Şık Tasarım

Satıcı: 4E1D | 307 yorum

8.234,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 8234.10
Fakir Retroplex Standlı Mikser Mutfak Robotu - Rosie

Satıcı: 4E1D

8.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 8040.00
Fakir Retroplex Standlı Mikser Mutfak Robotu - Rosie

Satıcı: Favora Home

8.238,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 8238.00
Fakir Retroplex Mutfak Robotu 1000 W Güç ve 5 - 5,9 lt Kapasite ile Pembe Renkli Şık Tasarım

Satıcı: Ahidenal | 307 yorum

8.279,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 8279.10
Fakir Retroplex Mutfak Robotu, Yoğurucu, 800W, 5.2 L Hazne, Paslanmaz, Rouge

Satıcı: Amazon.com.tr

8.684,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 8694.1
Fakir Retroplex Mutfak Robotu Rosie

Satıcı: Amazon.com.tr

8.819,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 8829.02
Fakir Retroplex Çırpıcı Karıştırıcı 800 W Standlı Mikser

Satıcı: Ahidenal

8.819,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 8819.02
Fakir Retroplex Rosie Döküm Hamur Yoğurma ve Mutfak Şefi

Satıcı: AhideNal

9.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 9649.00
Fakir Retroplex Violet 800 W Mutfak Şefi

Satıcı: ASEL

9.715,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 9715.20
Fakir Retroplex Kırmızı 800 W Mutfak Şefi

Satıcı: AhideNal

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 9999.00
Fakir Retroplex Rosie Döküm Hamur Yoğurma Ve Mutfak Şefi

Satıcı: Ersan Home

10.679,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 10679.10
Fakir Mutfak Robotu/Şefi Retroplex 800w Rosıe

Satıcı: Favora Home

11.299,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 11299.90
Fakir Retroplex Rosie Döküm Hamur Yoğurma ve Mutfak Şefi

Satıcı: ersanhome

11.423,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 11433

Fakir Retroplex Mikser Fiyat Geçmişi

Fakir Retroplex Mikser Temel Özellikleri

Güç:
8
Var

Fakir Retroplex Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Fakir Retroplex Mikser İle En Çok Karşılaştırılan Mikser Ürünleri

Fakir Retroplex Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.