Grundig KMP 4470 Mikser

Güç:
Hız Kademesi:
6
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
8.58 kg

Grundig KMP 4470 Mikser Fiyatları

Grundig KMP 4470 G Mutfak Şefi 5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 5799.00
GRUNDIG KMP 4470 G MUTFAK ŞEFİ

10 yorum

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 5199.00
Grundig KMP 4470 G 1500 W 5 L Mutfak Şefi siyah

Satıcı: hsk

5.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 5200.00
Grundig KMP 4470 G 1500 W 5 L Mutfak Şefi siyah

Satıcı: pakticaret

5.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 5240.00
GRUNDIG KMP 4470 B

Satıcı: TeknoEvde | 235 yorum

5.669,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 5669.10
GRUNDIG KMP 4470 B

Satıcı: MutluEv | 235 yorum

5.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 5670.00
GRUNDIG KMP 4470 G MUTFAK MİKSERİ

Satıcı: Teknosa

5.683,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 5683.02
Grundig KMP 4470 B

Satıcı: TECHPOİNT TEKNOLOJİ

5.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5729.00
Grundig KMP 4470 B

Satıcı: Fiyat Performans

5.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5729.00
Grundig KMP 4470 G Mutfak Şefi 5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5799.00
Grundig KMP 4470 G Mutfak Şefi

Satıcı: MEGAMALL

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 5899.00
GRUNDIG KMP 4470 B Mutfak Şefi

Satıcı: TeknoEvde

6.364,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 6364.05
Grundig Kmp 4470 B 1500 W 5 Lt Mutfak Şefi

Satıcı: TEKNOEVDE

6.636,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 6636.60

Grundig KMP 4470 Mikser Fiyat Geçmişi

Grundig KMP 4470 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Bej
• Yükseklik 35 cm
• Genişlik 39 cm
• Derinlik 23 cm
• Ağırlık 8.58 kg

Grundig KMP 4470 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.