Güç:
Hız Kademesi:
6
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Homend Profashion 3023H Digital Ekran Mikser Fiyatları

Homend Profashion 3023H 1500 W Stand Mikser antrasit

Satıcı: sekerogullari

10.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 10699.00
Homend Profashion 3023H Digital Ekran 5 Lt Döküm Stand Mikser Antrasit 1500W

Satıcı: Homend

11.024,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 11024.02
Homend Profashion 3023H Digital Ekran 5 Lt Döküm Stand Mikser Antrasit 1500W

Satıcı: MEGAMALL

11.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 11159.00
Homend Profashion 3023H Digital Ekran 5 Lt Döküm Stand Mikser Antrasit 1500W

Satıcı: Homend | 4 yorum

11.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 11249.00
HOMEND Profashion 3023H Digital Ekran 5 Lt Döküm Stand Mikser Antrasit 1500W

Satıcı: Homend

11.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 11249.00
Homend Profashion 3023H 1500 W Stand Mikser antrasit

Satıcı: Homend

11.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 11249.00
Homend Profashion 3023H Digital Ekran 5 Lt Döküm Stand Mikser Antrasit 1500W

Satıcı: Homend

11.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 11249.00
Profashion 3023H Digital Ekran Döküm Antrasit Stand Mikser 5 lt 11.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

8 11249.00
Homend Profashion 3023H Digital Ekran 5 Lt Döküm Stand Mikser Antrasit 1500W

Satıcı: Çeyiz galerisi taner | 4 yorum

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 14999.00

Homend Profashion 3023H Digital Ekran Mikser Fiyat Geçmişi

Homend Profashion 3023H Digital Ekran Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Homend Profashion 3023H Digital Ekran Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.