Güç:
Hız Kademesi:
6
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Kaydırmaz Taban:
Var

Homend Profashion 3082H Mikser Fiyatları

HOMEND Profashion 3082H Stand Mikser 1200 W 5.2 Litre Antrasit

Satıcı: MSL TEKNO

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 4199.00
HOMEND Profashion 3082H Stand Mikser 1200 W 5.2 Litre Antrasit

Satıcı: Porgatech

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 4200.00
Homend 3082H Stand Mikser 4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 4299.00
Homend Profashion 3082H Stand Mikser Antrasit 1200 W 5.2 Lt

Satıcı: OptimumBar | 39 yorum

4.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 4550.00
Homend Profashion 3082H Stand Mikser Siyah 5.2 Litre

Satıcı: BEKİR AKGÖĞ | 59 yorum

4.699,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 4699.88
Homend Profashion 3082H 5.2 L Stand Mikser antrasit

Satıcı: hizliekspress

4.699,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 4699.99
Homend Profashion 3082H 5.2 L Stand Mikser krem

Satıcı: kupavalesi

4.777,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 4777.50
Homend Profashion 3082H Hamur Yoğurma Makinesi Krem 1200W 5,2L

Satıcı: Amazon.com.tr

4.849,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 4859.03
Homend Profashion 3082H Stand Mikser Krem 5.2 Litre

Satıcı: Homend

4.899,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 4899.02
Homend Profashion 3082h Stand Mikser Krem 5.2 Litre

Satıcı: Homend

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 4999.00
Homend Profashion 3082H Stand Mikser 1200 W 5.2 Litre Antrasit

Satıcı: Homend

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 4999.00
Homend 3082H Stand Mikser Profashion3082h Antrasit

Satıcı: Çeşit Var

5.309,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 5309.10
Homend Profashion 3082H Stand Mikser Krem 5.2 Litre

Satıcı: EnSonu

9.379,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

13 9379.34

Homend Profashion 3082H Mikser Fiyat Geçmişi

Homend Profashion 3082H Mikser Temel Özellikleri

Güç:
6
Var

Homend Profashion 3082H Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Homend Profashion 3082H Mikser Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

iCeStOrM Profil Resmi

3 yorum

iCeStOrM Ürünün gücü 2200 W değil, 1200 W dir.
https://www.homend.com.tr/urun/homend-profashion-3082h-stand-mikser-antrasit#prouctDetailDestination
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.