Güç:
Hız Kademesi:
6
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Mikser (1500 W) Fiyatları

Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Mutfak Şefi 1500 W Space Gray

Satıcı: Amazon.com.tr

7.642,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 7652.8
Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Hamur Yoğurma Makinesi Iconic Beige 1500W 5L

Satıcı: KARACA

7.839,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 7839.02
Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Hamur Yoğurma Makinesi Space Gray 1500 W 5L

Satıcı: KARACA

7.839,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 7839.02
Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Mutfak Şefi 1500 W Iconic Beige

Satıcı: Zeyneris

7.816,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 7816.05
Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Mutfak Şefi 1500 W Iconic Beige

Satıcı: YUMER

7.817,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7817.04
Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Mutfak Şefi 1500 W Space Gray

Satıcı: Karaca | 936 yorum

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 7999.00
Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Mutfak Şefi 1500 W Iconic Beige - Bej

Satıcı: Karaca | 166 yorum

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 7999.00
Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu 1500 W Mutfak Şefi gri

Satıcı: karaca

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 7999.00
Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu 1500 W Mutfak Şefi bej

Satıcı: karaca

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 7999.00
Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Hamur Yoğurma Makinesi Space Gray 1500 W 5L

Satıcı: Karaca

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7999.00
Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Hamur Yoğurma Makinesi Iconic Beige 1500W 5L

Satıcı: Karaca

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7999.00
Karaca Mastermaid Chef Pro 6 Kademeli Hız Çift Kollu Mutfak Şefi 1500W

Satıcı: Bizegel

9.901,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 9901.40
Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Mutfak Şefi 1500 W Iconic Beige

Satıcı: Bizegel

9.901,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 9901.40

Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Mikser (1500 W) Fiyat Geçmişi

Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Mikser Ürün Ailesi

Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu 1500 W (153.09.01.0901) Mikser 1500 W 7.733,88 TL
Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu 1750 W (153.03.08.3049) Mikser 1750 W 12.150,00 TL

Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Mikser (1500 W) Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Mikser (1500 W) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.