Güç:
Hız Kademesi:
6
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Karaca Multichef Ultra Mikser Fiyatları

Karaca Multichef Ultra 2000W 7 Litre Stand Mikser Mutfak Şefi Anthracite (Kıyma Çekme/Sucuk-Sosis/İçli Köfte Aparatlı)

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

14.699,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 14709.02
Karaca Multichef Ultra 2000W 8 Litre Stand Mikser Anthracite (Kıyma Çekme/Sucuk-Sosis/İçli Köfte Aparatlı)

Satıcı: Ontec

14.474,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 14474.20
Karaca Multichef Ultra 2000W 8 Litre Stand Mikser Rosegold (Kıyma Çekme/Sucuk-Sosis/İçli Köfte Aparatlı)

Satıcı: Ontec

14.651,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 14651.20
Karaca Multichef Ultra 2000 W 7 LT Stand Mikser antrasit

Satıcı: Ontec

14.672,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 14672.00
Karaca Multichef Ultra Kıyma Çekme/Sucuk-Sosis/İçli Köfte Aparatlı Hamur Yoğurma Makinesi Antrasit 2000W 7L

Satıcı: KARACA

14.699,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 14699.02
Karaca Multichef Ultra Kıyma Çekme/Sucuk-Sosis/İçli Köfte Aparatlı Hamur Yoğurma Makinesi Black 2000W 7L

Satıcı: KARACA

14.699,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 14699.02
Karaca Multichef Ultra 2000W 7 Litre Stand Mikser Porcelain White (Kıyma Çekme/sucuk-Sosis/içli Köfte Aparatlı) - Beyaz

Satıcı: Çeyiz Yolu | 8 yorum

14.939,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 14939.99
Karaca Multichef Ultra 2000W 8 Litre Stand Mikser Rosegold (Kıyma Çekme/sucuk-Sosis/içli Köfte Aparatlı) - Rose Gold

Satıcı: Ontec | 16 yorum

14.989,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 14989.50
Karaca Multichef Ultra 2000 W 7 LT Stand Mikser antrasit

Satıcı: karaca

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 14999.00
Karaca Multichef Ultra Kıyma Çekme/Sucuk-Sosis/İçli Köfte Aparatlı Hamur Yoğurma Makinesi Black 2000W 7L

Satıcı: Karaca

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 14999.00
Karaca Multichef Ultra Kıyma Çekme/Sucuk-Sosis/İçli Köfte Aparatlı Hamur Yoğurma Makinesi Antrasit 2000W 7L

Satıcı: Karaca

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 14999.00

Karaca Multichef Ultra Mikser Fiyat Geçmişi

Karaca Multichef Ultra Mikser Özellikleri

TASARIM

Karaca Multichef Ultra Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.