Güç:
Hız Kademesi:
10
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
8.7 kg

Karca Multichef Artisan Digital Mikser Fiyatları

Karaca Multichef Artisan Digital Ekran 7 Litre Döküm Stand Mikser Kırmızı 1800W

Satıcı: Karaca | 228 yorum

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 17999.00
Karaca Multichef Artisan Digital Ekran 7 Litre Döküm Stand Mikser Kırmızı 1800W

Satıcı: Acet Collection

17.914,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 17914.08
Karaca Multichef Artisan Digital Ekran 7 Litre Döküm Stand Mikser Antrasit 1800W - Gri

Satıcı: Acet Collection

17.914,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 17914.08
Karaca Multichef Artisan Digital Ekran 7 Litre Döküm Stand Mikser Antrasit 1800W

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 18009
Karaca Multichef Artisan Digital Ekran 7 Litre Döküm Stand Mikser Kırmızı 1800W

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 18009
Karaca Multichef Artisan Digital Ekran 7 Litre Döküm Stand Mikser Antrasit 1800W - Gri

Satıcı: Karaca | 228 yorum

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 17999.00
Karaca Multichef Artisan Digital Ekran 1800 W 7 L Döküm Stand Mikser antrasit

Satıcı: karaca | 38 yorum

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 17999.00
Karaca Multichef Artisan Digital Ekran 1800 W 7 L Döküm Stand Mikser kirmizi

Satıcı: karaca

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 17999.00
Karaca Multichef Artisan Digital Ekran Döküm Stand Mikser Antrasit 1800W 7L

Satıcı: Karaca

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 17999.00
Karaca Multichef Artisan Digital Ekran Döküm Hamur Yoğurma Makinesi Kırmızı 1800W 7L

Satıcı: Karaca

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 17999.00
Karaca Multichef Artisan Digital Ekran Döküm Hamur Yoğurma Makinesi Kırmızı 1800W 7L

Satıcı: KARACA

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 17999.00
Karaca Multichef Artisan Digital Ekran Döküm Stand Mikser Antrasit 1800W 7L

Satıcı: KARACA

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 17999.00

Karca Multichef Artisan Digital Mikser Fiyat Geçmişi

Karca Multichef Artisan Digital Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Döküm
• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 37.5 cm
• Genişlik 20 cm
• Derinlik 38 cm
• Ağırlık 8.7 kg

Karca Multichef Artisan Digital Mikser Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sezgin A*** Profil Resmi

8 yorum

Sezgin A*** Kenar sıyırıcı için Var yok gibi bir detay girmelisiniz. Ayrıca kitchenaid gibi markalarda DC motor var bu çok detay ama farklı bir nokta, birde döküm gövde için var yok olmalı kesinlikle, bu ürün tipinde kısacası çok az bilgi girilmiş görünüyor. can alıcı hiçbir detay girilmediğinden fiyat farkının nereden geldiği anlaşılamıyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Sezgin A*** Önerileriniz ilgili arkadaşlarımıza iletilmiştir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.