Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MutfakCenter | 34 yorum
25.191,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 25191.00 KENWOOD KVL4110S Chef XL 1200W 6,7LT SILVER MUTFAK SEFISatıcı: Kenwood Türkiye
27.430,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
2 27430.20 Kenwood KVL4110S Chef XL Mutfak ŞefiSatıcı: KENWOODTÜRKİYE
27.465,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 27465.00 Kenwood KVL4110S Chef XL Mutfak ŞefiSatıcı: SandığımMağazaları
27.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 27990.00 Kenwood Kvl4110s Chef Xl 1200 Watt 6,7 Lt. Mutfak Şefi-SilverSatıcı: Güzel Ev
27.859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
5 27859.00 Kenwood Kvl4110s Chef Xl 1200 Watt 6,7 Lt. Mutfak Şefi-SilverSatıcı: Güzel Ev
27.859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
6 27859.00 Kenwood KVL4110S Chef XL 1200 Watt 6,7 Lt. Mutfak Şefi - SilverSatıcı: KENWOOD TÜRKİYE
27.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 27990.00 Kenwood Chef Xl Stand Mixer KVL4110SSatıcı: Bypazar | 2 yorum
40.265,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 40265.10