Güç:
Hız Kademesi:
6
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
8.2 kg

Kenwood Homebake KHH01.000SI Mikser Fiyatları

Kenwood Khh01.000sı Homebake Mutfak Şefi (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 6.997,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 6997.90
Kenwood Khh01.000sı Homebake Mutfak Şefi (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 6.997,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 6997.90
Kenwood Homebake Mutfak Şefi KHH01.000SI - Stand Mikser, Hamur Yoğurma Makinesi, 1400 Watt, 5 Litre

Satıcı: BİG MAĞAZA | 12 yorum

9.557,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 9557.88
Kenwood KHH01.000SI Mutfak Şefi 9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 9499.00
Kenwood Homebake Mutfak Şefi KHH01.000SI - Stand Mikser, Hamur Yoğurma Makinesi, 1400 Watt, 5 Litre

Satıcı: İste Netten | 12 yorum

9.568,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 9568.00
Kenwood Homebake Plus Stand Mixer KHH01.000SI

Satıcı: KENWOOD TÜRKİYE

9.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

6 9830
Kenwood Khh01.000sı Homebake Mutfak Şefi 9.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 9997.00
Kenwood Homebake Mutfak Şefi Stand Mikser

Satıcı: BİG MAĞAZA

10.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 10199.00
Kenwood Homebake Mutfak Şefi Stand Mikser Khh01.000sı

Satıcı: AYPAGSM

10.679,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 10679.10
Kenwood Homebake Mutfak Şefi Stand Mixer Khh01.000sı

Satıcı: BİG MAĞAZA

10.893,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 10893.60
Kenwood Homebake Mutfak Şefi Stand Mikser

Satıcı: AYPA TEKNOLOJİ

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 11999.00
Kenwood KHH01.000SI Homebake Mutfak Şefi Stand Mikser

Satıcı: AYPA

14.005,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 14005.06
Kenwood KHH01.000SI Homebake Mutfak Şefi Stand Mikser

Satıcı: Gallery Crystal

14.690,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 14690.20
KHH01.000SI Homebake Gri Mutfak Şefi Stand Mikser 15.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 16000
Kenwood Homebake Mutfak Şefi Khh01.000Si - Stand Mikser, Hamur Yoğurma Makinesi, 1400 Watt, 5 Litre

Satıcı: Toy Fox

19.840,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

15 19840.99

Kenwood Homebake KHH01.000SI Mikser Fiyat Geçmişi

Kenwood Homebake KHH01.000SI Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Ağırlık 8.2 kg

Kenwood Homebake KHH01.000SI Mikser İle En Çok Karşılaştırılan Mikser Ürünleri

Kenwood Homebake KHH01.000SI Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.