Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KENWOOD TÜRKİYE | 3 yorum
16.191,00 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 16201 Kenwood KVC3110S Chef 1000 W 4.6 lt Mutfak ŞefiSatıcı: Kenwood Türkiye
18.610,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 18610.20 kenwood KVC3110S Chef Mutfak ŞefiSatıcı: Amazon.com.tr
18.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
3 18990.00 Kenwood KVC3110S Chef 1000 W Mutfak ŞefiSatıcı: KENWOODTÜRKİYE
18.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 18990.00 Kenwood Kvc3110s Chef Mutfak ŞefiSatıcı: KENWOOD TÜRKİYE
18.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
5 18990.00