Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
9.5 kg

Kenwood Titanium Chef Baker KVC85.004SI Mikser Fiyatları

Kenwood Titanium Chef Baker White Mutfak Şef

Satıcı: Gallery Crystal

39.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 39990.00
Titanium Chef Baker 1200W Çift Hazneli Siyah Mutfak Şefi KVC85.004BK 39.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

2 40000
Kenwood Titanium Chef Baker Silver KVC85.004SI

Satıcı: Amazon.com.tr

45.295,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 45305.16
Kenwood Titanium Chef Baker Silver Kvc85.004sı

Satıcı: Ahidenal

46.593,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 46593.00
Kenwood KVC85.004SI Titanium Chef Baker Mutfak Şefi

Satıcı: Gallery Crystal

47.032,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 47032.16
Kenwood Kvc85.004sı Titanium Chef Baker Mutfak Şefi

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

47.392,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 47392.10
Kenwood KVC85.004SI Titanium Chef Baker Silver 1200W 5L Çift Hazne Döküm Mutfak Şefi Stand Mikser - Gümüş

Satıcı: Naxin | 4 yorum

58.420,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 58420.00
Kenwood Kvc85.004sı Titanium Chef Baker Mutfak Şefi

Satıcı: Gürel Home

59.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 59990.00
Kenwood KVC85.004SI Titanium Chef Baker Silver 1200W 5L Çift Hazne Döküm Mutfak Şefi Stand Mikser - Gümüş

Satıcı: Gürel Store | 4 yorum

64.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 64899.00

Kenwood Titanium Chef Baker KVC85.004SI Mikser Fiyat Geçmişi

Kenwood Titanium Chef Baker KVC85.004SI Mikser Özellikleri

TASARIM

• Gövde Malzemesi Döküm Metal
• Renk Seçenekleri Gümüş
• Yükseklik 31.5 cm
• Genişlik 22.5 cm
• Derinlik 39.5 cm
• Ağırlık 9.5 kg

Kenwood Titanium Chef Baker KVC85.004SI Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.