Hız Kademesi:
7
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
1.35 kg

KitchenAid Go 5KHMR700BM Mikser Fiyatları

KitchenAid Go 5KHMR700BM Kablosuz El Mikseri Bataryasız Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

9.366,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 9376
KitchenAid Go 5KHMR700BM Kablosuz El Mikseri Bataryasız Siyah

Satıcı: lagina home mutfak ürünleri ve aksesuar | 1 yorum

11.959,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 11959.08
KitchenAid Go 5KHMR700BM Kablosuz El Mikseri Bataryasız Siyah

Satıcı: PapatyaEv | 1 yorum

11.959,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 11959.08
Kitchenaid Go BM Kablosuz El Mikseri Bataryasız Siyah

Satıcı: VALENT TİCARET TURİZM A.Ş.

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 12999.00
Kitchenaid Go BM Kablosuz El Mikseri Bataryasız Siyah

Satıcı: Enplus

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 12999.00
KitchenAid Go 5KHMR700BM Kablosuz El Mikseri Bataryasız Siyah

Satıcı: Enplus

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 12999.00
KitchenAid Go Kablosuz Serisi El Mikseri Bataryasız (5KHMR700BM)

Satıcı: PAPATYAEV

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 12999.00
KitchenAid Go Kablosuz Serisi El Mikseri Bataryasız (5KHMR700BM)

Satıcı: ernshop

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 12999.00
Kitchenaid Go Kablosuz Serisi El Mikseri Bataryasız 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 12999.00

KitchenAid Go 5KHMR700BM Mikser Fiyat Geçmişi

KitchenAid Go 5KHMR700BM Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 16.5 cm
• Ağırlık 1.35 kg

KitchenAid Go 5KHMR700BM Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.