Kiwi KC-8232 Mikser

Hız Kademesi:
3
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:

Kiwi KC-8232 Mikser Fiyatları

Kiwi 2si 1 Arada Şarjlı Mikser ve Gıda Doğrayıcı 200 ml Beyaz Renkli 3 Kademeli Hız Ayarı

Satıcı: Evmarketi | 16 yorum

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 649.00
Kiwi Kc-8232 Şarjlı El Mikseri Ve Doğrayıcı Rondo 2'Si 1 Arada 3 Hız Kademeli 200 Ml

Satıcı: Evmarketi

662,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 662.90
Kiwi 2si 1 Arada Şarjlı Mikser ve Gıda Doğrayıcı 200 ml Beyaz Renkli 3 Kademeli Hız Ayarı

Satıcı: KİWİ STORE | 16 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 799.00
Kiwi KC-8232 Şarjlı El Mikseri Ve Doğrayıcı Rondo beyaz

Satıcı: evmarketi

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 799.00
Go İthalat KİWİ KC-8232 2İN1 USB ŞARJLI MİKSER - DOĞRAYICI 20W200ML3-KADEME HIZ=IŞIKLI GÖSTERGE DC 5V / 1ALİ-İON PİL:1500mAh (5250)

Satıcı: Fırsatbizde

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 1299.00
Kiwi KC-8232 2si 1 Arada Şarjlı Mikser ve Gıda Doğrayıcı

Satıcı: Fırsatbizde

1.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 1498.00
Kiwi Kc-8232 2İn1 Usb Şarjlı Mikser - Doğrayıcı 20W200ml3-Kademe Hız=Işıklı Gösterge Dc 5V / 1Ali-İon Pil:1500mah (4915)

Satıcı: TİMYA AVM

1.669,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 1669.90
KİWİ KC-8232 2İN1 USB ŞARJLI MİKSER - DOĞRAYICI 20W200ML3-KADEME HIZ=IŞIKLI GÖSTERGE DC 5V / 1ALİ-İON PİL:1500mAh (5264)

Satıcı: Vanchify

1.688,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 1688.79
Kiwi KC-8232 Şarjlı El Mikseri Ve Doğrayıcı Rondo beyaz

Satıcı: mutlumusteri38

1.747,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 1747.31
KİWİ KC-8232 2İN1 USB ŞARJLI MİKSER-DOĞRAYICI 20W200ML3-KADEME HIZ=IŞIKLI GÖSTERGE DC 5V/1ALİ-İON PİL:1500mAh (5343)

Satıcı: essezon

1.747,93 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 1757.93
KİWİ KC-8232 2İN1 USB ŞARJLI MİKSER-DOĞRAYICI 20W200ML3-KADEME HIZ=IŞIKLI GÖSTERGE DC 5V/1ALİ-İON PİL:1500mAh

Satıcı: NARGO

1.768,27 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 1778.27

Kiwi KC-8232 Mikser Fiyat Geçmişi

Kiwi KC-8232 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Kiwi KC-8232 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.