Kiwi KMX-3638 Mikser

Güç:
Hız Kademesi:
8
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Kiwi KMX-3638 Mikser Fiyatları

Kiwi KMX-3638 Stantlı Mikser 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 2999.00
Kiwi KMX-3638 1300 W 5.3 L Stand Mikser beyaz

Satıcı: firsatdunyasii

3.239,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 3239.10
Kiwi KMX-3638 1300 W 5.3 L Stand Mikser beyaz

Satıcı: evimmutfakshop

3.299,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 3299.99
KMX-3638 Hamur Yoğurma & Stand Mikser 5,3 Lt 1300W Mutfak Şefi - Beyaz

Satıcı: Fırsat Dünyası | 255 yorum

3.329,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 3329.10
KMX-3638 Hamur Yoğurma & Stand Mikser 5,3 Lt 1300W Mutfak Şefi - Beyaz

Satıcı: Evim Mutfak Shop | 255 yorum

3.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 3449.00
Kiwi Kmx-3638 Hamur Yoğurma & Stand Mikser 5,3 Lt 1300W 8 Hız Kademeli Mutfak Şefi Beyaz

Satıcı: FırsatDünyası

3.450,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 3450.60
Kiwi Hamur Şekillendirici / Yoğurma 5,3 Lt 1300w 8 Hız Kademeli Mutfak Şefi Siyah

Satıcı: Fırsat Dünyası

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 3499.00
Kiwi Kmx-3638 Hamur Yoğurma & Stand Mikser 5,3 Lt 1300w 8 Hız Kademeli Mutfak Şefi Kırmızı

Satıcı: FırsatDünyası

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

8 3709
Kiwi Kmx-3638 Hamur Yoğurma & Stand Mikser 5,3 Lt 1300W 8 Hız Kademeli Mutfak Şefi Kırmızı

Satıcı: FırsatDünyası

3.716,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 3716.10
Kiwi Kmx-3638 Hamur Yoğurma & Stand Mikser 5,3 Lt 1300w Mutfak Şefi Siyah

Satıcı: Fırsat Dünyası

3.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 3799.05
Kiwi Kmx-3638 Hamur Yoğurma & Stand Mikser 5,3 Lt 1300w Mutfak Şefi Siyah

Satıcı: Fırsat Dünyası

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 3999.00

Kiwi KMX-3638 Mikser Fiyat Geçmişi

Kiwi KMX-3638 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Kiwi KMX-3638 Mikser İle En Çok Karşılaştırılan Mikser Ürünleri

Kiwi KMX-3638 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.