Güç:
Hız Kademesi:
5
Turbo Fonksiyonu:
Var

Korkmaz Elektra A5573 Mikser Fiyatları

Korkmaz Elektra 600 Watt El Mikseri - 5 Hız Seçeneği, Siyah

Satıcı: Kuzeypazarlama | 54 yorum

1.711,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1711.76
Korkmaz Elektra El Mikseri Siyah A5573

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.618,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1618.21
Korkmaz Elektra El Mikseri Siyah A5573

Satıcı: Derkashop

1.670,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 1670.90
Korkmaz A5573 Elektra Siyah 600 W El Mikseri

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.692,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 1692.76
Korkmaz Elektra El Mikseri A5573

Satıcı: Tmall Home Design

1.728,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 1728.40
Korkmaz A5573 Elektra El Mikseri 1.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 1759.00
Korkmaz A5573 Elektra 600W El Mikseri siyah

Satıcı: kuzeypazarlama

1.835,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 1835.28
Korkmaz Elektra El Mikseri 600 Watt 5 Kademeli Hız Ayarı Beyaz Renk Paslanmaz Aparat

Satıcı: Evcimo Home | 32 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 1999.00
Korkmaz Elektra El Mikseri A5573

Satıcı: KORKMAZ

1.866,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1866.05
Korkmaz Elektra El Mikseri Siyah A5573

Satıcı: KORKMAZ

1.879,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 1879.25
KORKMAZ ELEKTRA EL MİKSERİ

Satıcı: KAŞIKKEPÇE

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1899.00
Korkmaz A5573 Elektra 600W El Mikseri siyah

Satıcı: DerkaShop

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 1899.00
KORKMAZ ELEKTRA EL MİKSERİ

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.915,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 1915.51
Korkmaz A5573 Elektra Siyah 600 W El Mikseri

Satıcı: SALMANLI

1.939,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

14 1939.03

Korkmaz Elektra A5573 Mikser Fiyat Geçmişi

Korkmaz Elektra A5573 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Korkmaz Elektra A5573 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.