Philips HR3781/00 Mikser

Güç:
Hız Kademesi:
5
Turbo Fonksiyonu:
Var
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
1.04 kg

Philips HR3781/00 Mikser Fiyatları

Philips 5000 Serisi El Mikseri 500W, 5 Hız Ayarı ve Turbo, Yavaş Başlatma, HR3781/00

Satıcı: Hepsiburada | 293 yorum

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2699.00
Philips HR3781/00 5000 Serisi 500 W Mikser

Satıcı: MARKOS

2.699,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 2699.28
Philips Hr3781/00 5000 Serisi 500 W El Mikseri

Satıcı: Derkashop

2.742,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2742.60
Philips 5000 Serisi El Mikseri 500W, 5 Hız Ayarı ve Turbo, Yavaş Başlatma, HR3781/00

Satıcı: 3mOnline | 293 yorum

2.759,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 2759.08
Philips Hr3781/00 5000 Serisi El Mikseri Siyah 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2799.00
Philips 5000 Serisi Hr378100 500 W El Mikseri

Satıcı: Gelenalsın

2.919,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2919.60
Philips 5000 Serisi HR3781/00 500 W El Mikseri

Satıcı: gelenalsın

2.955,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2955.90
Philips 5000 Serisi El Mikseri, 500W, Sıçrama Önleyici,

Satıcı: TeknoBahçe

3.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3089.00
Philips 5000 Serisi El Mikseri, 500W, Sıçrama Önleyici,

Satıcı: Hızlıgitti

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 3099.00
Philips HR3781/00 5000 Serisi 500 W El Mikseri siyah

Satıcı: Western-Pacific

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 3099.00
Philips HR3781/00 5000 Serisi 500 W El Mikseri

Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM

3.195,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 3195.06
Philips HR3781/00 5000 Serisi 500 W Mikser

Satıcı: Zitek Bilişim

3.297,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 3297.03
Philips HR3781/00 5000 Serisi 500 W El Mikseri siyah

Satıcı: gelenalsinn

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

13 3299.00
Philips 5000 Serisi Hr3781/00 500 W El Mikseri Siyah

Satıcı: Gelenalsin

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 3299.00
HR3781/00 5000 Serisi 500 W Siyah El Mikseri 3.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 3769
Philips Hr3781/00 5000 Serisi 500 W El Mikseri

Satıcı: ANTREPO

4.471,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 4471.04

Philips HR3781/00 Mikser Fiyat Geçmişi

Philips HR3781/00 Mikser Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 1.04 kg

Philips HR3781/00 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.