Philips HR3781/20 Mikser

Güç:
Hız Kademesi:
5
Turbo Fonksiyonu:
Var
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
1.84 kg

Philips HR3781/20 Mikser Fiyatları

Philips HR3781/20 5000 Serisi 500W Mikser Ve Blender Set siyah

Satıcı: teknosa

3.056,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 3056.00
Philips HR3781/20 5000 Serisi 500 W Mikser

Satıcı: Teknosa

3.056,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 3056.00
Philips Hr3781/20 5000 Serisi Siyah El Mikseri &Blender 3.056,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3056.00
Philips 5000 Serisi Güçlü El Mikser Seti 500W, El Blender Aparatı, Doğrayıcı Aparatı, Ölçekli Akıllı Saklama Kabı, 5 Hız Ayarı ve Turbo, HR3781/20 - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 228 yorum

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 3799.00
Philips 5000 Serisi Güçlü El Mikser Seti 500W, El Blender Aparatı, Doğrayıcı Aparatı, Ölçekli Akıllı Saklama Kabı, 5 Hız Ayarı ve Turbo, HR3781/20

Satıcı: Amazon.com.tr

3.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 3805
Philips 5000 Serisi Hr3781/20 500 W El Mikseri

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

3.835,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3835.90
Philips HR3781/20 5000 Serisi 500 W Mikser

Satıcı: Deve Yükü

3.846,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 3846.55
Philips Hr3781/20 3'ü 1 Arada El Mikseri Siyah 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 3999.00
Philips 5000 Serisi HR3781/20 500 W El Mikseri

Satıcı: Deveyükü

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 3999.00
Philips 5000 Serisi HR3781/20 500 W El Mikseri

Satıcı: GALLERY CRYSTAL

4.172,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 4172.86
Philips Hr3781/20 5000 Serisi 3'Ü 1 Arada Çok Amaçlı Mikser & Blender Seti

Satıcı: Makroreyon

4.271,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4271.10
Philips HR3781/20 5000 Serisi 3'ü 1 Arada Çok Amaçlı Mikser & Blender Seti

Satıcı: Makroreyon

4.319,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

12 4319.10
Philips 5000 Serisi Güçlü El Mikser Seti 500W, El Blender Aparatı, Doğrayıcı Aparatı, Ölçekli Akıllı Saklama Kabı, 5 Hız Ayarı ve Turbo, HR3781/20 - Siyah

Satıcı: Toptancıdan Al | 228 yorum

4.047,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 4047.08
Philips HR3781/20 5000 Serisi 500W Mikser Ve Blender Set siyah

Satıcı: DeveYukundenal

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 4499.00
Philips 5000 Serisi HR3781/20 500 W El Mikseri

Satıcı: gelenalsın

4.837,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

15 4837.50
Philips Hr3781/20 5000 Serisi Siyah El Mikseri &Blender

Satıcı: SARUHANEVİM

4.875,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 4875.75
Philips El Mikseri Seti

Satıcı: SARUHANEVİM

4.875,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 4875.75
Philips 5000 Serisi Hr3781/20 500 W El Mikseri Siyah

Satıcı: Gelenalsin

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 5399.00

Philips HR3781/20 Mikser Fiyat Geçmişi

Philips HR3781/20 Mikser Temel Özellikleri

Güç:
5
Var
1.84 kg

Philips HR3781/20 Mikser Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 1.84 kg

Philips HR3781/20 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.