Güç:
Hız Kademesi:
10
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Schafer NeoCast Dijital Döküm Mikser Fiyatları

Schafer NeoCast Dijital Döküm Stand Mikser 6 L-Gümüş

Satıcı: AnkaHome

15.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 15899.00
Schafer Neocast Plus Kıyma Aparatlı Dijital Döküm Stand Mikser-Gümüş

Satıcı: BAHAR HOME AVM

18.017,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 18017.70
Schafer NeoCast Plus Kıyma Aparatlı Dijital Döküm Stand Mikser-Gümüş

Satıcı: BAHAR HOME AVM

19.358,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 19358.99
Schafer Neocast Plus Kıyma Aparatlı Dijital Döküm Stand Mikser 6l-Gümüş - Gümüş

Satıcı: ÖNCÜ TİCARET MURAT ZÜCCACİYE

19.800,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 19800.50
Schafer Neocast Döküm Stand Mikser

Satıcı: GÖRALAVM | 41 yorum

20.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 20000.00
Schafer Neocast Plus Kıyma Aparatlı Dijital Döküm Stand Mikser 6L-Gümüş

Satıcı: EFEFARUKAVM

20.089,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 20089.50
Schafer NeoCast Plus Kıyma Aparatlı Dijital Döküm Stand Mikser 6L-Gümüş

Satıcı: EFEFARUKAVM

20.657,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 20667
Schafer Neocast 1800 W 6 L Döküm Stand Mikser gumus

Satıcı: EfeFarukAvm

21.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 21700.00
Schafer Neocast 1800 W 6 L Döküm Stand Mikser siyah

Satıcı: ernpazarlama

21.927,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 21927.11
Schafer NeoCast Plus Kıyma Aparatlı Dijital Döküm Stand Mikser-Gümüş

Satıcı: Bahar Home Avm

22.274,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 22274.99
Schafer Neocast Döküm Stand Mikser - Gümüş

Satıcı: EFE FARUK AVM

22.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 22700.00
Schafer NeoCast Dijital Döküm Stand Mikser 6 L-Siyah TKEBT Siyah

Satıcı: KOYUNCU HOME

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 25000.00

Schafer NeoCast Dijital Döküm Mikser Fiyat Geçmişi

Schafer NeoCast Dijital Döküm Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Schafer NeoCast Dijital Döküm Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.