Sinbo SMX-2758 Mikser

Güç:
Hız Kademesi:
5
Turbo Fonksiyonu:
Yok
Gövde Malzemesi:

Sinbo SMX-2758 Mikser Fiyatları

Sinbo SMX-2758 Beyaz El Mikseri 200 Watt 5 Kademeli Hız Ayarı Paslanmaz Çelik Aparat

Satıcı: Yenibirev | 431 yorum

735,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 735.08
Smx-2758 El Mikseri

Satıcı: Yenibirev

711,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 711.10
Tekno 2020 Model Smx 2758 El Mikseri

Satıcı: Yenibirev

711,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 711.10
Sinbo SMX-2758 El Mikseri Beyaz

Satıcı: Yenibirev

711,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 711.11
Sinbo SMX-2758 El Mikseri Beyaz

Satıcı: BAKSERLTD

711,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 711.55
Sinbo SMX-2758 El Mikseri 250W Turbo 5 Hızlı Mikser

Satıcı: ALMEX

775,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 775.00
Sinbo SMX-2758 El Mikseri 250W Turbo 5 Hızlı Mikser

Satıcı: Heypa

775,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 775.00
Sinbo SMX-2758 200 W Mikser

Satıcı: Yenibirev

775,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 775.03
Sinbo Smx-2757-2758 Çırpıcı Karıştırıcı 200 W Tekli El Mikseri

Satıcı: Yenibirev

775,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 775.03
Sinbo SMX-2758 200 W Mikser beyaz

Satıcı: yenibirev

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 799.00
Sinbo SMX-2758 200 W 5 Kademeli El Mikseri beyaz

Satıcı: yenibirev

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 799.00
Sinbo SMX-2758 Beyaz El Mikseri 200 Watt 5 Kademeli Hız Ayarı Paslanmaz Çelik Aparat

Satıcı: Akıllıelma | 431 yorum

818,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 818.80

Sinbo SMX-2758 Mikser Fiyat Geçmişi

Sinbo SMX-2758 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Sinbo SMX-2758 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.