Sinbo SMX-2770 Mikser

Güç:
Hız Kademesi:
6
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Sinbo SMX-2770 Mikser Fiyatları

Sinbo SMX-2770 Standlı Mikser-Siyah

Satıcı: Dossimo

3.134,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 3134.05
Sinbo SMX-2770 Standlı Mikser-Kırmızı

Satıcı: MrCep

3.148,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3148.00
Sinbo SMX-2770 Standlı Mikser-Kırmızı

Satıcı: Wunderbar

3.195,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3195.00
Sinbo Smx-2770 Standlı Mikser-Krem

Satıcı: BuluttaBul

3.203,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3203.10
Sinbo SMX-2770 Standlı Mikser-Krem

Satıcı: BULUTTABUL

3.419,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 3419.05
Sinbo SMX-2770 1300 W Standlı Mikser kirmizi

Satıcı: MrCep

3.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 3450.00
Sinbo SMX-2770 1300 W Standlı Mikser siyah

Satıcı: Dossimo

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 3499.00
Sinbo SMX-2770 Standlı Mikser-Krem

Satıcı: Buluttabul

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 3499.00
Sinbo Smx-2770 Standlı Mikser Siyah

Satıcı: Dossimo

3.559,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 3559.10
Sinbo SMX-2770 1300 Watt Standlı Mikser Krem 5 L Paslanmaz Çelik Hazne ile Yüksek Performans

Satıcı: BuluttaBul | 33 yorum

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 3599.00
Sinbo SMX-2770 Kırmızı Stand Mikser 1300 Watt 5 L Paslanmaz Çelik Hazne ile Yüksek Performans

Satıcı: MrCep | 8 yorum

3.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 3600.00
Sinbo SMX-2770 Standlı Mikser-Siyah

Satıcı: Dossimo

3.879,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 3879.03

Sinbo SMX-2770 Mikser Fiyat Geçmişi

Sinbo SMX-2770 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Sinbo SMX-2770 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.