Sinbo SMX-2771 Mikser

Güç:
Hız Kademesi:
8
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Sinbo SMX-2771 Mikser Fiyatları

Sinbo SMX-2771 Stand Mikser 1300W 5L Çok Fonksiyonlu Stand Mikser - Mutfak Şefi krem

Satıcı: bulutlarteknoloji

3.149,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 3149.10
Sinbo Smx-2771 Stand Mikser | 1300W, 5L, Hamur Yoğurma Stand Mikser - Mutfak Şefi

Satıcı: Dossimo

3.273,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3273.60
Sinbo Stand Mikser | 1300W, 5L, Çok Fonksiyonlu Stand Mikser - Mutfak Şefi

Satıcı: Fırsat Dünyası

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3299.00
Sinbo Stand Mikser | 1300W, 5L, Çok Fonksiyonlu Stand Mikser - Mutfak Şefi

Satıcı: BIQPLANET

3.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3349.00
Sinbo Smx-2771 Stand Mikser 1300W, 5L, Çok Fonksiyonlu Stand Mikser - Mutfak Şefi

Satıcı: FırsatDünyası

3.388,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3388.70
Sinbo SMX-2771 Stand Mikser | 1300W, 5L, Çok Fonksiyonlu Stand Mikser - Mutfak Şefi

Satıcı: Dossimo

3.394,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 3394.03
Sinbo SMX-2771 Stand Mikser 1300W 5L Çok Fonksiyonlu Stand Mikser - Mutfak Şefi kirmizi

Satıcı: bulutlarteknoloji

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 3399.00
Sinbo SMX-2771 Stand Mikser 1300W, 5L, Çok Fonksiyonlu Stand Mikser-Mutfak Şefi

Satıcı: Dossimo

3.359,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3369.1
Sinbo SMX-2771 Stand Mikser | 1300W, 5l, Çok Fonksiyonlu Stand Mikser - Mutfak Şefi

Satıcı: Dossimo | 10 yorum

3.419,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 3419.10
Sinbo Stand Mikser | 1300w, 5l, Hamur Yoğurma Stand Mikser - Mutfak Şefi Smx-2771

Satıcı: Dossimo

3.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 3449.00
Sinbo SMX-2771 1300W Kırmızı Stand Mikser 5l Kapasite ile Çok Fonksiyonlu Kullanım İçin Tasarlandı

Satıcı: Fırsat Dünyası | 29 yorum

3.464,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 3464.10
Sinbo SMX-2771 Stand Mikser | 1300W, 5L, Çok Fonksiyonlu Stand Mikser - Mutfak Şefi

Satıcı: Fırsat Dünyası

3.514,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 3514.05
Sinbo SMX-2771 Stand Mikser | 1300W, 5L, Çok Fonksiyonlu Stand Mikser - Mutfak Şefi

Satıcı: Dossimo

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 3609
Sinbo SMX-2771 Stand Mikser 5L Çelik Hazneli 1300W Hamur Yoğurma ve Çırpma Makinesi

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 3999.00

Sinbo SMX-2771 Mikser Fiyat Geçmişi

Sinbo SMX-2771 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Sinbo SMX-2771 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.