Güç:
Hız Kademesi:
8
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Sinbo SMX-2773 Mikser Fiyatları

Sinbo SMX-2773 / Dijital Ekranlı Zaman Ayarlı Stand Mikser / 7.5 Litre / 1500W

Satıcı: Beros

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 4509
Sinbo / Dijital Ekranlı Zaman Ayarlı Stand Mikser / 7.5 Litre / 1500W

Satıcı: Porgatech

4.525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4525.00
Sinbo / Dijital Ekranlı Zaman Ayarlı Stand Mikser / 7.5 Litre / 1500W

Satıcı: MSL TEKNO

4.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4529.00
Sinbo SMX-2773 Dijital Ekranlı 1500W Zaman Ayarlı Stand Mikser 7.5 lt Metal Hazne Özellikli

Satıcı: OptimumBar | 24 yorum

4.766,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 4766.45
Sinbo Smx-2773 1500 W 7.5 Lt Stand Mikser

Satıcı: PANDORA TİCARET

4.778,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 4778.10
Sinbo SMX-2773 Dijital Ekranlı 1500W Zaman Ayarlı Stand Mikser 7.5 lt Metal Hazne Özellikli

Satıcı: Beros | 24 yorum

4.778,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 4778.16
Sinbo SMX-2773 / Dijital Ekranlı Zaman Ayarlı Stand Mikser / 7.5 Litre / 1500W

Satıcı: Pandora Ticaret

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 4899.00
Sinbo SMX-2773 7.5 L 1500 W Dijital Ekranlı Zaman Ayarlı Stand Mikser bakir-siyah

Satıcı: Beros

5.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 5249.00
Sinbo Smx-2773 / Dijital Ekranlı Zaman Ayarlı Stand Mikser / 7.5 Litre / 1500W

Satıcı: BEROS

5.407,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 5407.40
Sinbo SMX-2773 7.5 L 1500 W Dijital Ekranlı Zaman Ayarlı Stand Mikser bakir-siyah

Satıcı: TurkuazBeyazEşya

5.449,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 5449.88
Sinbo SMX-2773 / Dijital Ekranlı Zaman Ayarlı Stand Mikser / 7.5 Litre / 1500W

Satıcı: Burak Züccaciye

5.713,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 5713.00
Sinbo SMX-2773 / Dijital Ekranlı Zaman Ayarlı Stand Mikser / 7.5 Litre / 1500W

Satıcı: Burak Züccaciye

5.713,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 5713.00
Sinbo SMX-2773 / Dijital Ekranlı Zaman Ayarlı Stand Mikser / 7.5 Litre / 1500W

Satıcı: BEROS

5.743,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 5743.41
Sinbo SMX-2773 Dijital Ekranlı Zaman Ayarlı Stand Mikser 7.5 Litre 1500W

Satıcı: Burak Züccaciye

6.141,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 6151

Sinbo SMX-2773 Mikser Fiyat Geçmişi

Sinbo SMX-2773 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Renk Seçenekleri Siyah

Sinbo SMX-2773 Mikser Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.