Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 18 yorum
3.399,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 3409 Yui M110 Stand Mikser 5,5 Litre 1300 W GriSatıcı: Hepsiburada | 60 yorum
3.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 3549.00 Yui M110 Stand Mikser 5,5 Litre 1300 W (Yui Türkiye Garantili) - KırmızıSatıcı: Hepsiburada | 60 yorum
3.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 3549.00 Yui Stand Mikser 5,5 Litre 1300 W Siyah (YUI TÜRKİYE GARANTİLİ)Satıcı: Trendyol | 42 yorum
3.782,93 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 3792.93