Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Akel AF280LF 32 Lt Gri Midi Fırın, İç Aydınlatmalı, Turbo Fanlı, Zaman ve Isı Ayarlı, 2 Tepsi, Tel Izgara
Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 27 yorum
3.102,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 3102.00
Af280lf 32 Lt Gri Midi Fırın, İç Aydınlatmalı, Turbo Fanlı, Zaman Ve Isı Ayarlı, 2 Tepsi, Tel Izgara
Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ
2.920,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 2920.50
Akel Lambalı, Turbo Fanlı, Termostatlı, Saatli, Çift Tepsili 32 Litre Midi Fırın AF280LF Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ
3.135,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 3135.00
Akel AF280LF 32 Litre Beyaz Midi Fırın, Mavi Led Düğme, İç Aydınlatma, Turbo Fan, Zaman & Isı Ayarı Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ
3.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 3300.00
AKEL Lambalı, Fanlı, Termostatlı, Saatli, Çift Tepsili 32 Litre Midi Fırın AF280LF – Gri Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ
3.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
5 3300.00