Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Akel AF340L 34 Lt Gri Midi Fırın, Iç Aydınlatmalı, Zaman Ayarlı, Izgara ve Fırın, 2 Tepsi 1 Tel Izgara
Satıcı: Unibrands TR | 3 yorum
2.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 2890.00
Akel 34lt Gri Mini/Midi Fırın, Aydınlatmalı, Zaman Ayarlı, Izgara & Fırın, 2 Tepsi 1 Tel Izgara Satıcı: Unibrands TR
2.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 2990.00
Akel Af340l 34Lt Gri Mini/Midi Fırın, Aydınlatmalı, Zaman Ayarlı, Izgara & Fırın, 2 Tepsi 1 Tel Izgara
Satıcı: Unibrands TR
3.097,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
3 3097.50
Akel 34lt Gri Mini/Midi Fırın, Aydınlatmalı, Zaman Ayarlı, Izgara & Fırın, 2 Tepsi 1 Tel Izgara Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ
3.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 3600.00
Beyaz
2.890,00 TL
Gri
2.890,00 TL