Akel AF380L Mini Fırın

Hacim:
Isıtma Gücü:
Maksimum Sıcaklık:
320 °C
Maksimum Zamanlama:
90 dk
Air Fryer Fonksiyonu:
Yok

Akel AF380L Mini Fırın Fiyatları

AKEL AF380L Lambalı, Termostatlı Saatli 38 Litre Midi Fırın (Siyah)

Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

2.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 2905
Af380l 38 Lt Siyah Midi Fırın, İç Aydınlatmalı, Zaman Ayarlı, Izgara Fırın Fonksiyonlu, 2 Tepsi, 1 Tel Izgara

Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

2.832,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2832.00
Af380l 38 Lt Gri Midi Fırın, İç Aydınlatmalı, Zaman Ayarlı, Izgara Fırın Fonksiyonlu, 2 Tepsi, 1 Tel Izgara

Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

2.832,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2832.00
Akel AF380L 38 lt Mini Fırın

Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

3.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 3072.00
Piev Akel Termostatlı Saatli Lambalı Çok Amaçlı 38 Lt Midi Fırın Af380L Gri

Satıcı: Zeyno Shop

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3099.00
Akel AF380L Lambalı, Termostatlı, Saatli 38 Litre Midi Fırın

Satıcı: piev | 154 yorum

3.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 3100.00
Akel Termostatlı Saatli Lambalı Çok Amaçlı 38 Lt Midi Fırın AF380L Siyah

Satıcı: pazaristanbul

3.131,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 3131.01
Piev Akel Termostatlı Saatli Lambalı Çok Amaçlı 38 Lt Midi Fırın Af380L Gri

Satıcı: Pazaristanbul

3.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 3149.00
AKEL AF380L Lambalı, Termostatlı, Saatli 38 Litre Midi Fırın

Satıcı: AKEL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

3.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 3200.00
Piev Akel Termostatlı Saatli Lambalı Çok Amaçlı 38 Lt Midi Fırın Af380L Gri

Satıcı: Piev

3.651,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 3651.35

Akel AF380L Mini Fırın Fiyat Geçmişi

Akel AF380L Mini Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtma Gücü 1500 W
• Hacim 38 lt
• Maksimum Sıcaklık 320 °C
• Maksimum Zamanlama 90 dk
• Air Fryer Fonksiyonu Yok
• Aydınlatma Yok
• Dijital Saat Yok
• Diğer Özellikler Elektrostatik Boyalı Dış Gövde Standart Kare Tepsi Standart Yuvarlak Tepsi Temperli Ön Cam Termostatlı Isı Kontrol Sistemi

TASARIM/AKSESUAR

• Renk Seçenekleri Gri
• Yükseklik 300 mm
• Genişlik 500 mm
• Derinlik 395 mm
• Ağırlık 9 kg

Akel AF380L Mini Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.