Program Sayısı:
6
Hacim:
Maksimum Sıcaklık:
200 °C
Maksimum Zamanlama:
100 dk

Arçelik SUF 4000 MEB Mini Fırın Fiyatları

Arçelik Suf 4000 Meb Mini Fırın

Satıcı: CENNET YEŞİL – MUAMMER YEŞİL ADİ ORTAKLIĞI

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 7500.00
Arçelik SUF 4000 MEB 40 lt Beyaz Mini Fırın

Satıcı: Gazioglu DTM

7.542,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 7542.71
Arçelik Suf 4000 Meb Mini Fırın

Satıcı: AYDENT AVM

7.699,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 7699.50
Arçelik SUF 4000 MEB 40 LT Multifonksiyon Mini Fırın

Satıcı: GaziogluDTM

7.805,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 7805.83
Arçelik SUF 4000 MEB Mini Fırın

Satıcı: Gazioglu DTM | 33 yorum

7.893,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 7893.53
Arçelik SUF 4000 MEB Mini Fırın

Satıcı: korkmaz ticaret soğanlı | 33 yorum

8.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 8325.00
Arçelik SUF 4000 MEB 40 lt Beyaz Mini Fırın

Satıcı: Gazioglu DTM

8.332,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 8332.07
Arçelik SUF 4000 MEB 40 Lt Mini Fırın

Satıcı: RecepÇelikbaş

8.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 8900.00
Arçelik Suf 4000 Meb

Satıcı: ÇELİKBAŞLAR DTM

8.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 8990.00
Arçelik SUF 4000 MEB 40 lt Beyaz Mini Fırın

Satıcı: Karabağ Ticaret

9.799,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 9799.02
Arçelik SUF 4000 MEB Elektroturbo Mini Fırın 9.818,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 9818.00
Arçelik Suf 4000 Meb

Satıcı: Karataş Arçelik

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 10999.00
Arçelik SUF 4000 MEB Mini Fırın

Satıcı: Altın Mobilya

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 10999.00
ARCELIK Suf 4000 Meb Beyaz

Satıcı: ALTIN MOBİLYA

11.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

14 11409

Arçelik SUF 4000 MEB Mini Fırın Fiyat Geçmişi

Arçelik SUF 4000 MEB Mini Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hacim 35 lt
• Program Sayısı 6
• Maksimum Sıcaklık 200 °C
• Maksimum Zamanlama 100 dk
• Izgara Var
• Üstten Isıtma Var
• Alttan Isıtma Var
• Aydınlatma Var
• Dijital Saat Yok
• Diğer Özellikler Buz Çözme Elektroturbo Fırın Fan Destekli Pişirme Statik Fonksiyon

TASARIM/AKSESUAR

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 295 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 555 mm
• Ağırlık 12.8 kg
• Aksesuarlar 1 Adet İç Izgara 1 Adet Yuvarlak Tepsi

Arçelik SUF 4000 MEB Mini Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.