Program Sayısı:
6
Hacim:
Maksimum Sıcaklık:
200 °C
Maksimum Zamanlama:
100 dk

Arçelik SUF 5000 MEB Mini Fırın Fiyatları

Arçelik SUF 5000 MEB Mini Fırın - Beyaz

Satıcı: KAHRAMANOĞULLARI DAYTÜKETİM | 31 yorum

11.303,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 11303.10
Arçelik Suf 5000 Meb 50 Lt Beyaz Midi Fırın

Satıcı: Gazioglu DTM

11.399,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 11399.80
Arçelik SUF 5000 MEB 50 LT Multifonksiyon Mini Fırın

Satıcı: GaziogluDTM

11.464,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 11464.25
Arçelik SUF 5000 MEB Mini Fırın - Beyaz

Satıcı: TEKBİR AKSESUAR | 31 yorum

11.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 11699.10
Arçelik SUF 5000 MEB Set Üstü Fırın

Satıcı: Gazioglu DTM

12.237,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 12237.13
Arçelik Suf 5000 Meb Mini Fırın

Satıcı: Gönül Sokak

12.309,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 12309.70
Arçelik SUF 5000 MEB 50 LT Multifonksiyon Mini Fırın

Satıcı: alatasdtm

12.459,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 12459.02
Arçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi Fırın

Satıcı: Alataş Dayanıklı Tüketim

12.998,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 12998.90
Arçelik SUF 5000 MEB Set Üstü Fırın

Satıcı: Gönül Sokak

13.183,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 13183.59
Arçelik Suf 5000 Meb 50 L Beyaz Midi Fırın Set Üstü

Satıcı: DM Dayanıklı

13.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 13990.00
Arçelik Suf 5000 MEB Set Üstü Fırın

Satıcı: Altın Mobilya

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 14999.00

Arçelik SUF 5000 MEB Mini Fırın Fiyat Geçmişi

Arçelik SUF 5000 MEB Mini Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hacim 50 lt
• Program Sayısı 6
• Maksimum Sıcaklık 200 °C
• Maksimum Zamanlama 100 dk
• Izgara Var
• Üstten Isıtma Var
• Alttan Isıtma Var
• Aydınlatma Var
• Dijital Saat Yok
• Diğer Özellikler Buz Çözme Elektrikli Izgara Elektroturbo Fırın Fan Destekli Pişirme Statik Fonksiyon

TASARIM/AKSESUAR

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 355 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 555 mm
• Ağırlık 18.3 kg
• Aksesuarlar 1 Adet İç Izgara 1 Adet Yuvarlak Tepsi

Arçelik SUF 5000 MEB Mini Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.