Program Sayısı:
7
Hacim:
Maksimum Sıcaklık:
200 °C
Maksimum Zamanlama:
100 dk

Beko BSUF 5000 MGSI Mini Fırın Fiyatları

Beko BSUF 5000 MGSI 50 LT Multifonksiyon Mini Fırın

Satıcı: sevincbeyazesya

12.282,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 12282.00
Beko BSUF 5000 MGSI Mini Fırın

Satıcı: zaferavm | 74 yorum

12.926,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 12926.70
Beko BSUF 5000 MGSI 50 LT Multifonksiyon Mini Fırın

Satıcı: altunbasbeyazesya

12.989,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 12989.42
Beko Bsuf 5000 Mgsı Mini Fırın

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

13.077,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 13077.00
Beko BSUF 5000 MGSI Mini Fırın

Satıcı: AYKOÇ | 74 yorum

13.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 13500.00
Beko Bsuf 5000 Mgsı Mini Fırın

Satıcı: Altunbaş Beyaz Eşya Mobilya

14.594,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 14594.85
Beko Bsuf 5000 Mgsı 50 Lt Multifonksiyon Set Üstü Fırın

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

15.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 15799.00
Beko Bsuf 5000 Mgsı 50 Lt Inox Midi Fırın

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

16.354,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 16354.80
Beko BSUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi Fırın (Metal)

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

17.094,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 17094.00
Beko BSUF 5000 MGSI 50 lt Multifonksiyonel Mini Fırın Fırın

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

17.556,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17556.00

Beko BSUF 5000 MGSI Mini Fırın Fiyat Geçmişi

Beko BSUF 5000 MGSI Mini Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hacim 50 lt
• Program Sayısı 7
• Maksimum Sıcaklık 200 °C
• Maksimum Zamanlama 100 dk
• Izgara Var
• Üstten Isıtma Var
• Alttan Isıtma Var
• Aydınlatma Var
• Dijital Saat Yok
• Diğer Özellikler Buz Çözme Elektrikli Izgara Fan Destekli Pişirme Multifonksiyon Fırın Statik Fonksiyon

TASARIM/AKSESUAR

• Renk Seçenekleri Inox
• Yükseklik 355 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 555 mm
• Ağırlık 20.8 kg
• Aksesuarlar 1 Adet Standart Tepsi 1 Adet Yuvarlak Tepsi

Beko BSUF 5000 MGSI Mini Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.