Program Sayısı:
5
Hacim:
Maksimum Sıcaklık:
200 °C
Maksimum Zamanlama:
90 dk

Bosch HTB12E458T Mini Fırın Fiyatları

Bosch HTB12E458T 45 LT Multifonksiyonel Midi Fırın Gri

Satıcı: tozkoparanstore

7.298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 7298.00
Bosch Htb12e458t 45 Lt Gümüş Midi Fırın

Satıcı: beyazstore

7.331,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 7331.30
Bosch HTB12E458T 45 LT Multifonksiyonel Midi Fırın Gri

Satıcı: canpolmuhendislik

7.333,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 7333.60
Bosch Htb12e458t 45 Lt Gümüş Midi Fırın

Satıcı: AYMETDTM

7.718,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 7718.10
Bosch HTB12E458T 45 lt Gümüş Midi Fırın

Satıcı: kapidakifirsat

7.991,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 7991.35
Bosch HTB12E458T Serie 2 Midi Fırın Gümüş

Satıcı: TozkoparanStore | 17 yorum

8.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 8000.00
Bosch HTB12E458T Serie 2 Midi Fırın Gümüş

Satıcı: tunahangrup | 17 yorum

8.143,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 8143.50
Bosch Htb12e458t 45 Lt Gümüş Midi Fırın

Satıcı: TozkoparanStore

8.370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 8370.00
Bosch Htb12e458t 45 Lt Gümüş Midi Fırın

Satıcı: İstanbulankastre

9.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 9130.00
Bosch HTB12E458T 45 lt Gümüş Midi Fırın

Satıcı: Ankara Beyaz Eşya

9.217,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 9217.00

Bosch HTB12E458T Mini Fırın Fiyat Geçmişi

Bosch HTB12E458T Mini Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hacim 45 lt
• Program Sayısı 5
• Maksimum Sıcaklık 200 °C
• Maksimum Zamanlama 90 dk
• Izgara Var
• Üstten Isıtma Var
• Alttan Isıtma Var
• Dijital Saat Yok
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Mekanik Saat Emaye Tepsi Izgara Teli Multifonksiyon Fırın

TASARIM/AKSESUAR

• Renk Seçenekleri Gümüş
• Yükseklik 327 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 458 mm
• Ağırlık 15 kg

Bosch HTB12E458T Mini Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.