Program Sayısı:
5
Hacim:
Maksimum Sıcaklık:
250 °C
Maksimum Zamanlama:
90 dk
Air Fryer Fonksiyonu:
Yok

Ferre 45-500-ML Mini Fırın Fiyatları

Ferre 45-500-ML Beyaz 45 Litre Midi Fırın (0+5) - Rose

Satıcı: MarkaReyon | 2 yorum

2.925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2925.00
Ferre 45-500-ML Beyaz 45 Litre Midi Fırın (0+5) - Rose

Satıcı: Alicandanal | 2 yorum

3.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 3150.00
FERRE 45-500ML 45LT MİDİ FIRIN BEYAZ

Satıcı: MakroReyon

3.609,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 3609.06
Ferre 45-500 ML 45 L Midi Fırın Beyaz

Satıcı: MakroReyon

3.648,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 3648.11
Ferre 45500 45 Litre 5 Program Turbo Mini Fırın-Gri

Satıcı: Makroreyon

3.699,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 3699.08
Ferre 45-500-ml Metalik Gri 45 Litre Midi Fırın (0 5)

Satıcı: MakroReyon

3.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 3799.05
Ferre 45500 45 Litre 5 Program Turbo Mini Fırın - Gri

Satıcı: Makroreyon

3.804,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3804.60
Ferre 45-500 ML 45 L Midi Fırın Beyaz

Satıcı: EfeFarukAvm

4.005,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 4005.00
Ferre 45-500Ml 45Lt Midi Fırın Rose Gold

Satıcı: EFEFARUKAVM

4.032,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 4032.00
Ferre 45-500-ML Beyaz Midi Fırın (0+5)

Satıcı: Makroreyon

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 4099.00
Ferre 45-500-ml Metalik Gri 45 Litre Midi Fırın (0 5)

Satıcı: Makroreyon

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 4199.00
Ferre 45-500-ML Beyaz Midi Fırın (0+5)

Satıcı: TRENDH0ME

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 4599.00

Ferre 45-500-ML Mini Fırın Fiyat Geçmişi

Ferre 45-500-ML Mini Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hacim 45 lt
• Program Sayısı 5
• Maksimum Sıcaklık 250 °C
• Maksimum Zamanlama 90 dk
• Air Fryer Fonksiyonu Yok
• Aydınlatma Var
• Dijital Saat Yok
• Diğer Özellikler Izgara Teli Standart Kare Tepsi Standart Yuvarlak Tepsi Turbo Fan

TASARIM/AKSESUAR

• Renk Seçenekleri Beyaz Gri Rosegold

Ferre 45-500-ML Mini Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.