Program Sayısı:
6
Hacim:
Maksimum Sıcaklık:
250 °C
Maksimum Zamanlama:
90 dk
Air Fryer Fonksiyonu:
Yok

Ferre 45630 Mini Fırın (Siyah) Fiyatları

Ferre 45630 45 Litre 6 Program Turbo Mini Fırın - Rose

Satıcı: Fırsatlar alemi

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 2999.00
Ferre 45630 45 lt Mini Fırın Rose

Satıcı: Fırsatlarderyası DTM

3.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 3324.05
Ferre 45630 45 lt Mini Fırın Gri

Satıcı: Fırsatlarderyası DTM

3.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 3324.05
Ferre 45630 45 Litre Turbo Mini Fırın Rose Renk Ayarlanabilir Sıcaklık ve Zamanlayıcı

Satıcı: Alicandanal | 35 yorum

3.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 3510.00
Ferre 45630 45 Litre Turbo Mini Fırın Rose Renk Ayarlanabilir Sıcaklık Ve Zamanlayıcı

Satıcı: Bakser LTD

3.804,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 3804.60
Ferre 45630 Turbo Mini Fırın – 6 Program, 45 L, Beyaz, Çift Cam Kapak, Ayarlanabilir Isı ve 90 Dakika Zamanlayıcı

Satıcı: Cazipalisveris | 51 yorum

4.049,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4049.10
Ferre 45630 45 Litre 6 Program Turbo Mini Fırın - Siyah

Satıcı: Makroreyon

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 4399.00
Ferre 45630 45 Litre 6 Program Turbo Mini Fırın - Beyaz

Satıcı: Cazip Alışveriş

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 4499.00
Ferre 45-630-ML Turbo Mini Fırın 45 L

Satıcı: ankastreniz-com

4.846,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 4846.94

Ferre 45630 Mini Fırın (Siyah) Fiyat Geçmişi

Ferre 45630 Mini Fırın Ürün Ailesi

Ferre 45630 Mini Fırın (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hacim 45 lt
• Program Sayısı 6
• Maksimum Sıcaklık 250 °C
• Maksimum Zamanlama 90 dk
• Air Fryer Fonksiyonu Yok
• Izgara Var
• Dijital Saat Yok
• Diğer Özellikler Buz Çözme Çift Camlı Kapak sistemi Izgara Teli Standart Kare Tepsi Standart Yuvarlak Tepsi Turbo Fan Yoğurt Yapabilme Özelliği

TASARIM/AKSESUAR

• Renk Seçenekleri Siyah

Ferre 45630 Mini Fırın İle En Çok Karşılaştırılan Mini Fırınlar

Ferre 45630 Mini Fırın (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.