Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Fressi FR-MF01 Vintage Retro 34 Litre Turbo, Lambalı, Termostatlı, Saatli Midi Fırın 1500W - Siyah
Satıcı: WEXTA | 23 yorum
2.969,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 2969.10
Fressi Turbo Midi Fırın Vintage Retro 46 Litre , Lambalı, Termostatlı, Saatli 2000w Fr-mf01 Satıcı: WEXTA
2.811,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 2811.00
Fressi FR-MF01 34 L Turbo Midi Fırın Satıcı: wexta
2.928,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 2928.10
Fressi FR-MF01 Vintage Retro 34 Litre Turbo, Lambalı, Termostatlı, Saatli Midi Fırın 1500W - Krem
Satıcı: WEXTA | 23 yorum
3.059,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 3059.10
Fressi Vintage Retro 46 Litre Turbo, Lambalı, Termostatlı, Saatli Midi Fırın Satıcı: WEXTA
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 3499.00
Fressi Turbo Midi Fırın Vintage Retro 34 Litre, Lambalı, Termostatlı, Saatli Fr-Mf01 Satıcı: Fressi Home
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 3999.00
Fressi Turbo Midi Fırın Vintage Retro 34 Litre, Lambalı, Termostatlı, Saatli Fr-Mf01 Satıcı: Fressi Home
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 3999.00