Program Sayısı:
8
Hacim:
Isıtma Gücü:
Air Fryer Fonksiyonu:
Var

Kenwood HFP90-GD Air Fryer Mini Fırın Fiyatları

Kenwood Air Fryer Fonksiyonlu Fırın

Satıcı: KENWOOD TÜRKİYE

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 4000
Kenwood HFP90 11 lt Statik Mini Fırın Fırın

Satıcı: Kenwood Türkiye

4.270,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4270.25
Kenwood HFP90 2000 W Fırın Sıcak Hava Firitözü siyah

Satıcı: kenwoodturkiye

4.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 4495.00
HFP90.000BK 2000 Watt Kapasiteli Air Fryer+ Fırın 11L 4.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4495.00
Kenwood Çok Fonksiyonlu Fırın, 2000 Watt, 11 Litre, Hfp90

Satıcı: BAKSERLTD

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 4999.00
Kenwood HFP90 2000 W Fırın Sıcak Hava Firitözü siyah

Satıcı: sonocasa

5.690,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 5690.50
Kenwood Airfryer + Fırın 2000 Watt 11 Lt Kapasiteli HFP90.000BK - Siyah

Satıcı: BakserLTD

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 5699.00
Kenwood Airfryer + Fırın 2000 Watt 11 Lt Kapasiteli HFP90.000BK - Siyah

Satıcı: sonocasa

5.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 5990.00
Kenwood Hfp90.000Bk 11 Lt Kapasiteli 2000 Watt Air Fryer + Fırın, Siyah

Satıcı: Toy Fox

8.180,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 8180.99
Kenwood HFP90 11 lt Statik Mini Fırın Fırın

Satıcı: BUEVİN

8.540,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 8540.50

Kenwood HFP90-GD Air Fryer Mini Fırın Fiyat Geçmişi

Kenwood HFP90-GD Air Fryer Mini Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtma Gücü 2000 W
• Hacim 11 lt
• Program Sayısı 8
• Air Fryer Fonksiyonu Var
• Izgara Var
• Üstten Isıtma Var
• Alttan Isıtma Var
• Aydınlatma Var
• Diğer Özellikler Damlama Tepsisi Döner Aparatı Döner Sepet Izgara Rafı İzleme Penceresi Mekanik Zamanlayıcı Piliç Çevirme Fonksiyonu Sökülüp Temizlenebilen Cam Kapak Tepsi

TASARIM/AKSESUAR

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 380 mm
• Genişlik 280 mm
• Derinlik 250 mm

Kenwood HFP90-GD Air Fryer Mini Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.