Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: E-MRKT | 5 yorum
2.799,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 2799.90 Luxell LX-9320 70 Litre 2500 Watt XXL Börekçi Fırın New SeriesSatıcı: DTM Express
2.875,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 2875.00 Luxell LUXELLLX-9320 70 Litre 2500 Watt Xxl Börekçi Fırın New SeriesSatıcı: E-MRKT | 3 yorum
2.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 2959.00 Luxell LX-9320 70 Litre 2500 Watt Xxl Börekçi Fırın New SeriesSatıcı: BEYAZEŞYACIM
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 3199.00 Luxell LX-9320 70 Litre 2500 Watt XXL Börekçi Fırın New SeriesSatıcı: DTM EXPRESS
3.732,27 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 3742.27 Luxell LX-9320 70 Litre 2500 Watt XXL Börekçi Fırın New SeriesSatıcı: dtmexpress
3.839,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 3839.04 Luxell Lx-9320 70 Litre 2500 Watt Xxl Borekci Firin New SeriesSatıcı: DTM Express
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 3999.00 Luxell LX-9320 70 LT 2500 W Midi FırınSatıcı: dtmexpress
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
8 3999.00 Luxell Lx-9320 2500 W 70 L XXL Börekçi FırınSatıcı: dtmexpress
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 3999.00 Luxell Lx-9320 70 Litre 2500 Watt Xxl Borekci Firin New SeriesSatıcı: Eksikvar
4.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 4299.00 Luxell LX-9320 70 Litre 2500 Watt XXL Börekçi FırınSatıcı: ergençler züccaciye
4.361,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
11 4361.00