Luxell LX-9625 Mini Fırın

Program Sayısı:
5
Hacim:
Isıtma Gücü:
Maksimum Zamanlama:
90 dk

Luxell LX-9625 Mini Fırın Fiyatları

LUXELL Lx-9625 70 Litre Midi Fırın

Satıcı: Luxell

5.761,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 5761.14
Luxell 70 Litre Börekçi Fırın (Lx-9625)

Satıcı: LUXELL

5.840,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 5840.10
Luxell LX-9625 70 LT Mini/Midi Fırın

Satıcı: homtegoankastre

6.496,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 6496.11
Luxell Lx-9625 70 Litre 2500 Watt Turbolu Xxl Börekçi Midi Fırın

Satıcı: LUXELL

6.632,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 6632.00
Luxell Lx-9625 Mini Fırın

Satıcı: LUXELL

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 6699.00
Luxell Lx-9625 70 Litre 2500 Watt Inox Turbo Pişirme Özellikli Midi Fırın

Satıcı: dtmexpress | 122 yorum

6.749,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 6749.10
Luxell Lx-9625 70 Litre 2500 Watt Inox Turbo Pişirme Özellikli Midi Fırın

Satıcı: LUXELL | 122 yorum

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 6999.00
Luxell Lx-9625 70 Litre 2500 Watt Xxl Börekçi Midi Fırın

Satıcı: DTM Express

7.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 7079.10
Luxell LX-9625 70 LT Mini/Midi Fırın

Satıcı: evmarketi

7.119,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 7119.11
Luxell Lx-9625 70 Litre 2500 Watt Xxl Börekçi Midi Fırın

Satıcı: DTM EXPRESS | 2 yorum

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 7999.00
Luxell Lx-9625 70 Litre Midi Fırın LX-9625 70 LİTRE

Satıcı: Ev Marketi

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 7999.00

Luxell LX-9625 Mini Fırın Fiyat Geçmişi

Luxell LX-9625 Mini Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtma Gücü 2000 W
• Hacim 70 lt
• Program Sayısı 5
• Maksimum Zamanlama 90 dk
• Aydınlatma Var
• Dijital Saat Yok
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Termostat Derin Tepsi Turbo Fan Yuvarlak Tepsi

TASARIM/AKSESUAR

• Renk Seçenekleri Inox
• Yükseklik 410 mm
• Genişlik 650 mm
• Derinlik 540 mm

Luxell LX-9625 Mini Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.