Luxell LX-9655 Mini Fırın

Program Sayısı:
15
Hacim:
Isıtma Gücü:
Air Fryer Fonksiyonu:
Yok

Luxell LX-9655 Mini Fırın Fiyatları

Luxell LX-9655 70 Litre 2500 Watt Inox Mini/Midi Fırın 15 Program ve Geniş Hacim Özellikleri

Satıcı: 4E1D | 9 yorum

4.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 4950.00
Luxell LX-9655 70 Litre 2500 Watt Inox Mini/Midi Fırın 15 Program ve Geniş Hacim Özellikleri

Satıcı: uzun züccaciye | 9 yorum

6.389,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 6389.10
Luxell Lx-9655 70 Litre 2500 Watt Xxl Börekçi Mini/Midi Fırın

Satıcı: DTM Express

7.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 7079.10
Luxell LX-9655 70 Litre 2500 Watt 15 Fonksiyon XXL Börekçi Fırın New Series

Satıcı: Luxell

7.309,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 7309.14
Luxell 70 Litre Börekçi Fırın (Lx-9655)

Satıcı: LUXELL

7.521,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 7521.60
Luxell Lx-9655 70 Litre 2500 Watt Xxl Börekçi Mini/midi Fırın

Satıcı: DTM Express

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 7999.00
Luxell Lx-9655 70 Litre 2500 Watt Xxl Börekçi Mini/Midi Fırın

Satıcı: DTM EXPRESS

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 7999.00
Luxell LX-9655 70 Litre 2500 Watt 15 Fonksiyon XXL Börekçi Fırın New Series

Satıcı: dtmexpress

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 7999.00
Luxell Lx-9655 70 Litre 2500 Watt Xxl Börekçi Mini/midi Fırın

Satıcı: LUXELL

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 8499.00
Luxell LX-9655 15 Programlı 70 L Mini Fırın

Satıcı: homtegoankastre

8.899,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 8899.11

Luxell LX-9655 Mini Fırın Fiyat Geçmişi

Luxell LX-9655 Mini Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtma Gücü 2500 W
• Hacim 70 lt
• Program Sayısı 15
• Air Fryer Fonksiyonu Yok
• Izgara Var
• Dijital Saat Yok
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Termostat Çift Camlı Kapak sistemi Izgara Teli Mekanik Zamanlayıcı Multifonksiyon Fırın Standart Tepsi Turbo Fan Yuvarlak Tepsi

TASARIM/AKSESUAR

• Renk Seçenekleri Inox

Luxell LX-9655 Mini Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.