Simfer 4507 Mini Fırın

Program Sayısı:
5
Hacim:
Maksimum Sıcaklık:
220 °C
Maksimum Zamanlama:
90 dk

Simfer 4507 Mini Fırın Fiyatları

Simfer 4507 İnox Gri 45 LT Turbo Fan Mini/Midi Fırın - 6 Fonksiyon, Pop-Up Düğme, Yoğurt Yapma & Buz Çözme

Satıcı: KLASEVİM | 76 yorum

4.905,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 4905.00
Simfer 4507 İnox Gri 45 LT Turbo Fan Mini/Midi Fırın - 6 Fonksiyon, Pop-Up Düğme, Yoğurt Yapma & Buz Çözme

Satıcı: ÜLKEA ÜLKÜGRUP | 76 yorum

4.939,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 4939.24
Simfer 4507 Turbo 45 Lt Inox Midi Fırın

Satıcı: modatrend34

5.018,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5018.00
Simfer 4507 İnox Gri 45 Lt Turbo Fan Mini/Midi Fırın - 6 Fonksiyon, Pop-Up Düğme, Yoğurt Yapma & Buz Çözme

Satıcı: KLASEVİM

5.133,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5133.00
Simfer 4507 İnox 45 LT Turbo Fan Mini / Midi Fırın - 6 Fonksiyon, Pop-Up Düğme, Yoğurt Yapma & Buz Çözme

Satıcı: ulkea-ulkugrup

5.339,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 5339.11
Simfer 4507 İnox 45 LT Turbo Fan Mini / Midi Fırın - 6 Fonksiyon, Pop-Up Düğme, Yoğurt Yapma & Buz Çözme

Satıcı: klasevim

5.339,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 5339.11
Simfer SİMFER 4507 KÖŞELİ FIRIN-İNOX-45 LT

Satıcı: modatrend34-istanbul

5.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5419.00
Simfer 4507 Köşeli Fırın-İnox-45 Lt

Satıcı: modatrend34

6.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 6250.00
Simfer 4507 İnox Gri 45 LT Turbo Fan Mini/Midi Fırın - 6 Fonksiyon, Pop-Up Düğme, Yoğurt Yapma & Buz Çözme

Satıcı: YUNUSOĞLU HOME

6.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6399.00

Simfer 4507 Mini Fırın Fiyat Geçmişi

Simfer 4507 Mini Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hacim 45 lt
• Program Sayısı 5
• Maksimum Sıcaklık 220 °C
• Maksimum Zamanlama 90 dk
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Dijital Saat Yok
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Mekanik Saat Buz Çözme Gömülebilir Düğme Izgara Teli Standart Kare Tepsi Termostatlı Isı Kontrol Sistemi Yuvarlak Tepsi

TASARIM/AKSESUAR

• Renk Seçenekleri Inox
• Yükseklik 330 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 470 mm

Simfer 4507 Mini Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.